Romantik Erkek Nedir ? Nerelerde Bulunur?

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve EzBuZ tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EzBuZ
  1. EzBuZ

EzBuZ Danalar girmiş bostana Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

Genç kızların dilinden düşürmediği, annelerin korkulu rüyası , can düşmanı ,akbaba olarak tabir ettikleri, kızların gümüş volvolu yada beyaz atlı prens olarak tabir ettiği bu Romantik erkek neyin nesidir !? Gören ve bilen var mıdır ? Bunu irdeliyoruz.

Soru 1. Romantik Erkek Nedir ?

*Hani şu bildiğiniz erkek vücudunun içine kız ruhundan parçalar yerleştirilmiş halidir romantik erkek.

* Kız çocuğu olan bütün annelerin can düşmanıdır.Ah benim akılsız başım zamanında ben de böyle kandırıldım ! dedirten şahsiyettir romantik erkek.

*Romantik kelimesinin anlamını dahi bilen garip bir yaratıktır!

*Hiç görmemiş kızlar için tehlikeli ve sakıncalıdır.( Burada romantik erkek içinde sakıncalıdır çünkü üzerine atlanılabilme tehlikesi vardır)

*Bütün slov şarkıları ezbere bilen öpülesi varlıktır. Hatta birde bunların eli gitarlı ve sesi güzel olan bir üst versiyonu vardır -ki biz onlara kingromantik deriz onlardan birine sahip olan bir kız akranları tarafından kıskanılan kötü kız durumuna bile düşebilir :KK66:

*Çiçek nedir bilen,alan,arada bir dışarıda yemek yemenin ne kadar güzel olabileceğini bilen kadınları mutluluktan dört köşe edebilendir.

*Herhangi bir internet sitesine yada kitaba bakmadan sevgi sözcüklerini ardı ardına ve dahada önemlisi anlamlı biçimde sıralayabilendir.

*Siz 'Aşkım beni seviyor musun?' dedikten üç saniye sonra kafaya terlik enseye tokat yemeyendir.

*En saç baş dağınık en cadoloz halinize bile 'aşkım çok doğalsın' (yalandan da olsa) diyebilen şahsiyettir.

*Herhangi vir cafe-bar-sinema çıkışı yağmura yakalandığınızda 'Hay Allah Kahretsin gitti en güzel ceketim' diyen değil ceketini ikinizin başı üzerinde tutup yola öyle devam edendir.

*Kız arkadaşlarınızın yanında iğrenç esprilerle kendini kanıtlamaya çalışan değil övgü dolu sözleriyle sizi onure edendir.

Soru 2. Peki Romantik Erkek İyi Birşey midir ?

*Kural bir her romantik erkek iyi erkek demek değildir !

*Romantik erkek, çapkın erkek de olabilir.

*Romantik erkek çekip gitmez diye bir kural yoktur! Buna kendini inandırmış sevgili kızancıkların ağlaması da normaldir.

*Her hangi bir romantik ama kurnaz erkeğin ağına düşmüş bir genç kız kolaylıkla kandırılabilir.

*Romantik bir erkeğe sahip olmak isteyen aday adayı kızlarımızın da kalaslıktan en az minimum derece kurtulmuş olmaları gerekir.

*Unutmayın hem oynanabilen,hem de tarafından oynatılınabilen romantik erkek çeşitleri mevcuttur.Kanmayın, kandırmayın ! :KK66:

Soru 3.
    Romantik Erkek Nerelerde Avlanır ?,

*Bilimum bağ ve bahçelerde mezra ve seralarda değil tabiki.Bu türün en büyük özelliği Nadir olmasıdır.

*Sakince pusuya yatılıp dikkatlice izlenmelidir ! kaydirigubbakcemile3(tavsiyem )

*Bir vur iki kaç taktiği en çok benimsenen taktiktir.Bunun yanısıra vurda kaçma kapta kaç gibi yöntemleri kullanan kızlarımız da mevcuttur :ecrin_bebek:

*Hem romantik hemde yakışıklı bir av bulduysanız hemen RESE(romantik erkekler sığınma evi)'yi arayınız. Çünkü türü tükenmekte olan birşeyle karşı karşıyasınız.

*Unutmayınız Romantik Erkek Nesli çizgisiz beyaz kaplanlar kadar azdır !Eğer romantik bir sevgiliniz varsa değerini biliniz.Yoksa da üzülmeyiniz.Zaten her kula nasip olmaz :KK70:

2. 25 Ağustos 2009
  3. nereus

nereus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

varmıdırki böyle türü tükenmiş irkek bulan varmıı hanımlaar :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

4. 25 Ağustos 2009
  5. =)yesil(=

=)yesil(= Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Varsada nesli tükenmek üzeredir kesin naniknanik

6. 25 Ağustos 2009
  7. EzBuZ

EzBuZ Danalar girmiş bostana Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben bulamadım bulan olursa haber versin:roflol::roflol:
    mafoldumbenmafoldumben

8. 26 Ağustos 2009
  9. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    edward :asigim:

10. 15 Mart 2011
  11. virgin

virgin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    üzülmeyiniz demek kolay ekstra odunla yaşamak olay.

12. 30 Ocak 2012
  13. MakaraKukara

MakaraKukara Evli - Mutlu - Çocuklu Pro Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    153
    Konunuz İlgili Başlığa Taşınmıştır..

14. 10 Şubat 2012
  15. fk1991