romantizm sorunsalı:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve _mysterious tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : _mysterious
  1. _mysterious

_mysterious Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar bana akıl verin.erkek arkadaşımın sevdiğini daha çok belli etmesini daha romantik düşünceli ve süprizlere açık bi insan olmasını istiyorum.ona bunu söylüyorum o da beni çok mutlu etmek istiyo ama bi türlü beklediğim romantiklik gelmiyor.ne yapmalıyım.tavsiyesi olan var mı??

2. 8 Ekim 2010
  3. denge067

denge067 a$ığım a$ıkkk..!<3<3<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bnce ilk adımı sn at:teselli: yanii romantik hediyeler fln yada ortam hazırla ilklerde bnmde bole bi sorunum wardı ama smdi bni bile gecti hc beklenmedk süprizler yapıozemuszemus

4. 8 Ekim 2010
  5. yenihayatim

yenihayatim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende ayni senin gibi erkek arkadasimin daha romantik olmasini ben soylemeden bana bisiler almasini bir yemek icin rezervasyon yapmasini falan bekledim senelerce ve hep sunu savundum eger beni mutlu edersen yaninda mutlu bi insan olcagi icin sende mutlu olucaksin diyordum amaa sonuc hep husrandi hic bizaman boyle seyler yapmadi. Fakat aradan zaman gecti ben psikologa falanda gittim buarada ve artik onun ne yaptigina bakmiyorum.
    yapacagin sey sen neler yapiyorsu?
    eger birinden bisi istiyorsan once kendine sor sen kendin icin neler yapiosun yani keendine guzel suprizler yapiyormusun yada cebinde 3 lira fazlan varsa gidip bunu biri icinmi harciyorsun yoksa kendini mutlu etmek icin mi?
    sen simdi bence oncelikle kendi kendini simart zaten kendine bu kadar deger veren simartan biri karsindaki erkekte bunlarin farkina varir ve zamanla bisiler yapmaya baslar ama hemenn olmaz bunlar ayrica benim bide soyle bi taktigim var eskiden bi magazaya beraber girsek aaa ne guzel dedigim seyi bana alsin isterdim simdi begendim bisi oldugunda deniyorrum cok guzel oldu dmi diye soruyorum evet diyor bana bunu aalirmisin diyorum oda uygun bi durumuysa aliyorrrr yani isteklerimi daha net bellli ediyorum sadece bana surpiz yap hediye yap diyerek degill umarim yardimci olmusumdur

6. 8 Ekim 2010
  7. _mysterious

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tamam canım teşekkürler.bu aklıma gelmişti ama niyeyse hayata geçirememiştim.
    ne almamı tavsiye edersin.ortam işi şimdilik zor çünkü

8. 8 Ekim 2010
  9. _mysterious

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kendim için bişeyler yapmayı severim canım.
    evet mağazaya girsek beğendiğim şeyi almasını isterdim yada ben bişey söylediysem çaktırmadan yapmasını.
    ama heralde beğendiğim şeyler pahalı,kurduğum hayaller hemen yapılamayacak cinsten ki geri dönüşü olmuyo banasenağlama

10. 8 Ekim 2010
  11. denge067

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm bn ilkte kalptn anahtrlklar war onlara ismimizi yazdrmstm tuttum elndn gotrdm adam ismimizi yazrkn bakmstk ck şaşrmstı birdn we sewnmşti:eek:bu tarzda deisk şylrle ilgisini çekeblrsn.ztn içinde warsa zmnla o romantkligi gosterir uzulme:1rolleyes:

12. 8 Ekim 2010
  13. _mysterious

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    inşallah canım.bu arada 2 seneye yakın birlikteyiz biz.bende bikeresinde final dönemindeyiz sürekli çalışıyoruz çok az görüşüyoduk molalarda falan.yurtlarımızın bahçeleri aynı falan.bi kutuya gül yaprakları koydum.içine sakız çikolata nescafe falan bide parfümümü sıkmıştım.dedim az 5 dk aşağıya gel vermiştim çok sevinmişti öle bianda görünce

14. 9 Ekim 2010
  15. denge067

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hadi ya harika bişy yapmssn cnm:) bnde bi kutu hazırlıorm ama hala içine ne koycgma karar weremedm:KK1:

16. 9 Ekim 2010
  17. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim sevgilimde sürekli değil ama arada çook romantik konuşur. benim için daha değerli oluyo bu şekilde. öyle vıcık vıcık değiliz :nazar: pek süpriz yapmaz. tek tük hediyeleri vardır ama dışarda olduğumuzda bir şeye baksam, bir şey dikkatimi çekse, bir şeyi beğensem eğer parası yetiyorsa hemen alır. yetmiyorsa da başka zamana alırız gene bakarız aşkım der. süprizleri pek düşünemiyor sanırım ama beğendiğim şeyleri elinden geldiğince almaya çalışır. beraber alışverişe çıkarız o teklif eder hadi çıkalım bi şeyler alalım diye. sanırım düşünemiyor benimkisi süprizleri boshayallersmile

ama adamın huyu böyleyse değiştirmek çok zor.
    bende önceden çok dert ettim, bi çiçekle gelsin, güzel bi süpriz yapsın, beklemediğim anda bir şey çıkarsın cebinden falan ama malesef yok sempatiksalakcinni

ama yukarda da dediğim gibi hakkını yiyemem bir şey beğenirsem alır hemen. yanii bu konu için sakın aşkının üstüne gitme ters teper. almak istese düşünse bile vazgeçer. bunların mantığı böyle çünkü. mutluysan takma.

yukarda bir arkadaş yazmış. bir şey beğenirsen aşkım bunu alalım mı de... yada sen bilirsin :kedi:

Son düzenleme: 9 Ekim 2010
  18. 9 Ekim 2010
  19. _mysterious

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    buyrunnnnnnnnnsaol canım paylaşımın için.bence de yeter seninki romantik sayılır o kadarcık da süpriz yapmayıversin ya bak alıyomuş dediklerini yada kendi teklif ediyomuş.
    evet artık taktk değiştiriyorum ben ona küçük süprizler yapıcam ve böylelikle o hem mutlu olacak hem de kendini yapmak zorunda hissedecekkaydirigubbakcemile3
    ama bunu alalım mı9 diyemem ya utanırım.gerçi bazen bana bunu al diyorum şakayla karışık ama o genellikle alamayacağı kadar pahalı şeyler oluyo:bbo:

geçen gün bi atkı beğendi onun gibi bişey bulursam alıcam ona.bide bi biblo buldum bi salınckta kız ve erkek altına da biraz güzel söz yazıp vermeyi düşünüyürum.nasıl olur mu sizce:eek: