Romatizma konusunda iyi bir doktor arıyorum.

Konusu 'Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar' forumundadır ve gulzek tarafından 3 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : gulzek
  1. gulzek

gulzek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba, annemin uzun süredir geçmeyen değişken ağrısı var. çok bitkinlik de yapıyor. gittiği doktorlar iltihaplı romatizma olabilir dediler ve kortizon ağırlıklı reçeteler verdiler. romatizma tedavisinde çok iyi, kortizondan uzak ve başarılı bir doktor öneriniz var mı, şimdiden teşekkürler....
  2. 3 Ağustos 2011
  3. gulzek

gulzek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar öneriniz yok mu
  4. 10 Ağustos 2011
  5. dilek_

dilek_ Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    İstanbulda fındıkzadede anacadde üzerinde EROL KOKOĞLU denemekte fayda var sadece biraz tedavisi pahalıdır..iltihaplı romatizmadan onun sayesinde kurtulan bir hastayı tanıyorum
  6. 15 Ocak 2012
  7. 35efsun35

35efsun35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    izmirde yasemin kabasakal derim ben.
  8. 27 Ocak 2012
  9. mlena

mlena Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    İzmirde şifa üniversitesinde doçent doktor şenol kobak var çok illgileniyorr çok beyfendi her soruya cevap veriyor hatta sen sormasanda kendi anlatıyorr ben hastalığımı yeni öğrendim (kim bilir ne zamandır vardı )tedaviye yeni başladık tavsiye ederim...
  10. 16 Mayıs 2012
  11. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Öncelikler herkese geçmiş olsun.

ben Acıbadem Bakırköy hastanesinde Mehmet Karaaslana gidiyorum nerdeyse 1 yıl oldu tedaviye başlayalı.

ilk başlamama göre çok çok daha iyiyim ama bu illetten gerçekten kurtulabilecem mi onu bilemiyorum :S
  12. 5 Temmuz 2012
  13. hayalcik

hayalcik Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At

bende o doktora gıtmeyı dusunuyrum doktor arıyrum acıkcası okmeydanı arastrma hastanesı melek özere gıdıyrdum lanet olası doktor oldugundan bıle suphe edıyrum artık o kadının kımseye onermıyrum arkadaslar gıtmeyın sakın rastgele ılac yazıp yolluyor sadece... mehmet karaaslan nasıl ılgılenıyormu yoksa sadece dıger ozellerdekı gıbı para pesınde olup gereksız tahlıller ıstıyormu bu konuda bılgıye ıhtıyacım var. bılgı verebılırmısınız lutfen
  14. 5 Temmuz 2012
  15. hayalcik

hayalcik Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    bende o doktora gıtmeyı dusunuyrum doktor arıyrum acıkcası okmeydanı arastrma hastanesı melek özere gıdıyrdum lanet olası doktor oldugundan bıle suphe edıyrum artık o kadının kımseye onermıyrum arkadaslar gıtmeyın sakın rastgele ılac yazıp yolluyor sadece... mehmet karaaslan nasıl ılgılenıyormu yoksa sadece dıger ozellerdekı gıbı para pesınde olup gereksız tahlıller ıstıyormu bu konuda bılgıye ıhtıyacım var. bılgı verebılırmısınız lutfen
  16. 5 Temmuz 2012
  17. hayalcik

hayalcik Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    yada ıstanbulda önerebılecegınız özel hastanede bır doktor varmı. özel ıstememın sebebı en azından ınsan gıbı muamele görmek gercekten devlet hastanelerınde hayvan gıbı muamele edılıyor. ınsan bı kere dusmeye göre doktrlar ben bılıyrum havalarındalar sınır
  18. 8 Temmuz 2012
  19. muhendis_

muhendis_ birlikte bir ömür için... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cvbım biraz geç oldu galiba ama yeditepe ünv.hastanesinde romotoloji konusunda iyi doktorlar oldugunu duydum. acil şifalar dilerim...