Rosense rnleri hakknda

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve EU1 tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

mrb kıslar ben aranıza yeni katıldım. sizlerden alacağım çok tavsiyeler olduğuna inanıyorum. kızlar benim yüzümde eskiden kalan sivilce lekeleri var ayrıca siyah noktalarım hatta hafif de olsa çillerim var anlayacağınız çok sorunlu bir cilde cahibim. bu yüzden yüzüme bir ürün kullanırken çok çekiniyorum.rosense cilt bakım ürünlerini yeni keşfettim ama kullanmakta tereddüt ettim?????????almakla almamak arasında kararsızım. sizin tavsyelerinizi bekliyorum ne dersiniz kullanayımmı bu ürünleri ya da tavsiye edebileceğiniz başka ürünler var mı???????bilgisi olan arkadaşlar yardmlarınızı bekliyorum:uhm::uhm::uhm:

bi de kızlar rosensin sanırım makyaj için ürünleride varmış fondoten, pudra falan doğal olduklarını iddia ediyorlar.bu ürünleri de kullananlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim.....

2. 3 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

rosense in sadece gül suyunu kullandım, cildim karma, o daha da parlattı cildimi ışıl ışıl oldum, artık kullanmıyorum, niye her duyduğumu alırsamm :mymeka:

4. 4 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

benim cildimde yağlı o zaman kim bilir ben nasıl olurum:roflol:

ama çok kişiden iyi yorumlar da duydum...bilmiyorum ki ne yapsam:sm_confused:

kıslaaaaarrr hadi yokmu başka kullanıp fikirlerini paylaşacak olan:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

6. 4 Ağustos 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm bende daha dün yüz temizleme köpüğünü aldım işte ikinci gün fazla bi değişiklik yok ama hoşuma gitti doğal gülduyuda aldım tonik die kullanıom onuda

8. 4 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ewet canım tam da benim almayı düşündüklerimi almışsın...temizleme köpüğü ve gülsüyu:dance::dance::dance:

canım kullndıkça sonuçlarını buraya yazarsan sevinirim.. bi de canım cildin nasıl?????kuru?? yağlı?? karma??

10. 4 Ağustos 2008
  11. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    bende nemlendiricisini almıstım bırak nemlendırmeyi zımpara gibi olmustu yüzüm sayesinde

12. 4 Ağustos 2008
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

cildim karmas canım alnım ve burnum yağlı diğer bölgeler kuru
    köpük temizleyicisi çok hoşuma gitti aslında
    küçük boyları var 5,5ytlye aldım denemek için 80ml
    istersen sende bi al dene
    ıspartalı olduğum için demiorum ama gül ürünleri çok güzel :1closedeyes:
    tavsiye ederim :içelim:

14. 4 Ağustos 2008
  15. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ıspartada okuyorumda ben hiç güvenip almadım gül ürünü.. kimyacı bi arkadasım kullanmasanda olur pek bi numarası yok demişti.. ama rosensenin ürünlerini merak ediyorum.. satıs yerlerinede girdim cok güzeldi ama bilemiyorum.. bide baska bi gül suyu kullandım bende bi işe yaramadı.. ama rosense de %100 deniyo.... nekadar ii sonucları var bilmiyorum

16. 4 Ağustos 2008
  17. MeDuSa

MeDuSa Guest

ışıl bende ıspartada yaşıom ve okuom hangi bölüm ????

18. 4 Ağustos 2008
  19. gxuxlxuxmsxux

gxuxlxuxmsxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neutrogena'nın ürünlerini tavsiye edebilirim