rowenta air force dikey süpürge

Konusu 'Elektrikli Süpürgeler' forumundadır ve sweetghost tarafından 20 Ekim 2011 başlatılmıştır.

20 Ekim 2011
    Konu Sahibi : sweetghost
  1. sweetghost

sweetghost Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rowenta air force kullanan varmı arkadaşlar

internetten araştırdım 18 v ve 24 v iki modeli var
    kablosuz şarjı nasıl merak ediyorum
    karar veremedim rowentanın yeni modeli powerline cyclonic kablolusu acaba ondan mı alsam
    lütfen kullanan varsa bilgi verebilirmi

2. 21 Ekim 2011
  3. niss

niss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    açıkçası ben kablolu daha dayanıklı, uzun ömürlü olur diye düşünüyorum ama kablosuzlar da çooook pratik yaaaa :) fakat zamanla şarjlı olmasından dolayı randımanı düşer mi diye endişeleniyorum, kullandığımız cep telefonlarının ve dizüstü bilgisayarların bataryaları, mini şarzlı süpürgeler öyle olmuyor mu? yeniyken canavar gibi oluyor sonra yavaş yavaş bataryanın kullanım süresi azalıyor...

4. 24 Ekim 2011
  5. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    48
    Ben 24V lığından kullanıyorum, günlük süpürme için çok rahat, ama kısa zamandır kullandığım için şarj durumu ne olur onu bilmiyorum. Şimdilik gayet iyi performansı, ama en güzeli kablo toplama derdi olmadığı için şipşak süpürüp yerine koyabiliyorsunuz...

6. 30 Ekim 2011
  7. niss

niss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    süpürgeyi aldınız mı? ben hala kablolu şarjlı arasında karar veremedim :KK43: ama gönlüm şarjlıdan yana:)) ayrıca fiyat araştırmalarıma göre en uygun fiyat vatan computer'ın online mağazasında...

8. 30 Ekim 2011
  9. duyguu34

duyguu34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ıyı geceler cnm bende kablolusu varr kayınvaldmede sarjlısı kablolu olanı tavsıye ederımm sarjlı ıyı cekmıyoo sadece goruntuu....

10. 30 Ekim 2011
  11. niss

niss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    teşekkür ederim...

kablolu süpürgenin fişinin oraya buraya takılmasından ve oda değiştirdikçe fişini prizden çıkarmaktan bıktığım için (ki allah bundan büyük dert vermesin:KK1:) gönlüm hep şajlıdan yanadır ama mantığım onlar zamanla bozulur diyo :KK43: eşim de... annem de... ve siz de...

12. 30 Ekim 2011
  13. duyguu34

duyguu34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kablosuu uzun o konuda rahatt olun sız bılırsınız ama cekmıyoo kayınvaldemde varr sadece mutfak ıcın kulanıyrz ama guzel cekmıyoo kabloluu halıyıı kaldırıyoo...

14. 30 Ekim 2011
  15. niss

niss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    hem kablolusu daha ucuz bu da önemli bir artı değil mi? ben en en iyisi sizin gibi kablolu alayım..
    çok teşekkür ederim yardımınız için...

16. 10 Kasım 2011
  17. sweetghost

sweetghost Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kablolu alıcam sanırım cesaret edemeyiyorum şarjlıya ...haklısınız zamanla şarj ömrü azalabilir.hemde daha ucuzz

18. 8 Aralık 2011
  19. zehra198484

zehra198484 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bence her eve bir tane kablosuz lazım. benim su hazneli var ufak bir dökülme yada kirlenmede 2 saat ona su doldurmakla ve sonrasında yıkamakla uğraşıyorum. o yüzden bende bir tane en kısa zamanda almayı düşünüyorum. roventa 24wat nasıl kullanan var mı? 3- 5 sene idare etsin yeter. zaten elektrikli hiç bir aletin ömrü uzun olmuyo. bide 24 ve 18wat ların çekiş güçleri neden aynı anlamadım ikisinde de 2200 diyo. şimdiden teşekkürler.