roxie love parfüm :)

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve dunyagunes tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

19 Kasım 2012
    Konu Sahibi : dunyagunes
  1. dunyagunes

dunyagunes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdşlar dün aldım bu Kokuyu bi parfümeriden 19 tl fiyatı :) kullanan varmı başka acaba netten baktım bulamadım.. fakat kokusu Öle güsel ki :) çok hafif seriside war bu roxienin şeker kokusu çişck kokusu fresh kokulrı ben çicek kokusu olanı aldm hafif çick hafif sabnmsu hafif ama kalıcı etkli bi koku çok hşma gitti :) 25 yasndym ilkkez kokumu soranlar we güsel koktunu söylenler oldu :))) çok sewndm :pp kullanan wrmı merk ettm ve kullanan wrsa memnunmu nerelerden aldnz onu öğrnmk istedm :)

bi çOk açk parfmü almaktnsa böle ufak parfümeri parfümleri weya market parfümleri dha hoŞ :) enazndan yağlı diiL we bozlp koku ekşimio acımıO.. cecileninde pembesi hşma gitti ama bunu aldm bakalm bidaknede onu denerim :) bide roxienin fanstasy kokusu war şekerimsi hafif kokuları swenlerde ona bakablir oda güseldi :)