Ruh Taşı

Konusu 'Taşlarla Alternatif Tıp' forumundadır ve redflame tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

  19 Ekim 2010
  Konu Sahibi : redflame
 1. redflame

  redflame Aktif Üye Üye

  Katılım:
  10 Ekim 2009
  Mesajlar:
  9
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Kristaller
  Bedende meydana gelen enerji dengesizliklerini ve negatif enerji blokajlarını çözebilmek için kulanılır beden-ruh dengesi ni güçlendirmede yardımcı olur.
  Esens enerji yi aura nıza püskürterek bilek ve boynunuza püskürterek kullanabilirsiniz, vücudumuzdaki meridyen hatları (bazen akupunktur çizgileri olarak da adlandırılır).
  İnsanın mükemmel bir şekilde yaşantısını devam ettirmesi ruh-beden dengesini korumasına baglıdır. Bu denge, onun ayakta sağlam durmasını sağlayan çok önemli bir unsurdur. Bu dengenin bozulmasi ile insan, sağlıklı düşünme ve yaşama yetenegini kaybeder. Mükemmel insan, ruhu ve bedeni tam anlamıyla saglıklı olan insandır.
  Sağlıklı huzurlu keyifli bir hayat yaşamınızdan eksik olmasin.
  Kullanmanın, kişinin inancıyla ilgisi yoktur.
  Dr. Petra Schneider özenle hazırladığı ve birçok kez birincilik ödülleri kazandığı Kristal ve Esensleriyle terapi yapmaktayız. LichtWesen® ürünleri temalara göre üretilmiştir.

  Ruh Kristali
  Bilgi ve ruhun ilişkisini yoğunlaştırmak için.

  Her insanın kendi yaratılışından bu yana içerisinde deneyimlerini, hatıralarını ve edindiği bilgileri saklayan bireysel bir ruhu bulunmaktadır. Günlük yaşamda bizim için önemli olan bilgileri içeren ruha girişimiz vardır. Fakat bu giriş çoğunlukla blokedir.
  Ruh kristali, bilgi ve ruhumuzun arasındaki bağlantıyı, beceri ve yeteneklerimizi yoğunlaştıran bir enerjiye sahiptir. Bunun yanında her zaman yanı başımızda olan koruyucu melek ile ilişkimizi güçlendirmektedir.

  Ruh Kristali, gümüş ve altın kaplı klipsli
  Yükseklik: yaklaşık 22mm

  Ruh Taşı Kolyeniz(150 ytl) için siparişlerinizi
  Naciye Akbal(LichtWesen ürün danışmanı)
  gsm-0 531 666 83 71

  Ruhunuzla birebir temasta olcagınız kolyemizde kendinize anlam yükleyin ruhunuzla bagdaşmak ve onla olmak isteyen tüm kendine deger verenlere ruh taşını öneririm..
  RUHUMUN DERİNLİKLERİYLE OLMAYA MERHABA....