Ruhum çekildi sanki!!!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve meyus tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : meyus
  1. meyus

meyus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar,
    3 yıldır birisiyle beraberim. Ailem evlenin artık ne bekliyorsunuz diyor. Her evlilik konusunu açtığımda sevgilim kapatıyor. Bir gün evlenicez diyor ama tarih yok ortada... Dün yine aynı konu oldu,annemle kavga ettim.... Ona söyledim şimdi konuşmanın yeri ve zamanı değil dedi... Bende telefonlarını açmıyorum şimdi... Ama sanki ruhum uçup gidiyor....Nasıl davranacağımı bile düşünemiyorum artık... Fikirlerinize ihtiyacım var..

2. 17 Ağustos 2010
  3. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba meyus..kaç yaşındasınız ?
    erkekler nedense pek hoşlanmıyorlar böle laflardan, ama onları itelemedikçede bişey yaptıkları yok. Annenin artık adınız konulsun belli olsun manasında isteği var ama erkek arkadaşın bu tavrı neden ki? belki işlerini yoluna koymayı bekliyor olabili, evlilik para ile olan bişey belki maddi yönden hazır olmayabilir.

4. 17 Ağustos 2010
  5. meyus

meyus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 34 sevgilim 36 yaşında..Evet maddi sorunlarımız var ama bir yüzük takamayacak kadar değil..En azından planının ne olduğunu yada 1 yıl sonra 2 yıl sonra gibi bişey söylese ona göre bizimkileri idare etmeye çalışırım ama o da yok...

6. 17 Ağustos 2010
  7. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    İnsan sevdiği ile birlikte olmak ister bence, sevgilim bana niyetini belli etmese ben aşkından şüphe duyarım şahsen:1closedeyes:

Son düzenleme: 17 Ağustos 2010
  8. 17 Ağustos 2010
  9. poldi

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Canım akranmışız seninle..Yani bizim gibilerin çok beklemeye zamanı yokki. Onunda yaşı öle. En azından bir yüzük takılmalıki adınız belli olsun. Yoksa insanın aklına başka şeyler geliyor değilmi, haklısın..

10. 17 Ağustos 2010
  11. meyus

meyus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet rozelinda haklısın... Zamanımız azalıyor ama aklıma gelen başka şeylerin gerçek olmasından daha çok korkuyorum..

12. 17 Ağustos 2010
  13. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yani sevgilinizde bi garipmiş, bence ya kararına ver yada bana yol ver deyin. evlenmek istiyorsanız bekleyecek fazla vaktiniz yok bence, kadınların malum durumları falan

14. 17 Ağustos 2010
  15. GuerillaTanya

GuerillaTanya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    erkekler 30undan sonra bekarliga iyice alismis oluyorlar. bence evlenmek istemiyor ama bunu söyleyemiyor

16. 17 Ağustos 2010
  17. poldi

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Seni çok iyi anlayan biri olarak gerçekleri yazmak istiyorum. Sen şimdi 20 li yaşlarda olsan canım bir kaç sene daha bekle, adam işini ekmeğini kazansın derdim. Bu kişi 36 yaşında ve anladığım kadarıyla kamuda olan bir işi var. Bu yaşa kadar zaten az çok birikimi olmuştur, senin dersen öle.

3 senedir tanışıyormuşsunuz sen bunu daha ne kadar bekleyeceksin canım? sen onu kaybetmekten o kadar çok korkuyorsunki onu bir ömür boyu beklemeye razı gibisin.Hiç kimse vazgeçilmez değildir, heleki bu yaştan sonra bir ömür nasıl beklenir, zaman her geçen gün ömrümüzden bir parça çalarken..

Artık toparlanmalısın, ve onunla adam akıllı konuşup sen benimle ne zaman evlenmeyi düşünüyorsun? yaşımız 40 geçincemi? ne zaman biz aile olacağız? ne zaman çocuklarımız olacak diye sor?
    eğer halen kem küm yapıyorsa yol ver gitsin. Çünkü halen yerinde sayacak olacaksın ve senden giden zaman ve ömür olacak canım..

Sevgilerimle...

18. 17 Ağustos 2010
  19. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bence iliskide belirli bir süre gectikten sonra bunun konusulmasi dogal
    hem evlenmiyceksem ne diye beraber olayim o adamla öyle degilmi
    en iyisi oturup enine boyuna konusmak
    maddi sebebler olabilir ama en azindan pilanlar yapilmali
    öyle belli belirsiz olmazki insan kendini boslukta hisseder
    tek sorun maddi yöndense beklentilerinizi azaltabilecegiinizi söyleyebilirsiniz
    bunun üzerinede hic birsey demeyip konuyu kapatiyorsa anlayinki niyeti evlenmek degil