rus kadınlarını kıskanıyormuyuz acaba?

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve yellowbomb tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : yellowbomb
  1. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar malum ,türk erkeklerinin birçoğu rus kadınlarına çok meraklı malesef...hiç aklınıza geliyormu acaba benimki de aklından geçiriyormu rus kadınlarını diye..hiç kıskandığınız oluyormu rus kadınlarını....benim bugüne kadar hiç aklıma gelmemişti bu ama artık nette enereyi açsam türk kızımı rus kızımı karşılaştırmasıyla karşılaştığım için çoğu rus dediği için kıskanır oldum ..hadi burada itiraf edelim ..hiç. kıskandığınız oldumu

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  2. 1 Kasım 2010
  3. suz1

suz1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    şahsen kıskanmadım hiç.mevzunun abartıldığını düşünüyorum.bence birsürü ispanyol güzel kadında var.amerikan ,hele japonlar mesela minyon tipli porselen ciltli kadınlardır oysaki değilmi.okadar beyaz oluyorlarki çinliler güneşte tenleri acayip parlıyor.konuyla ilgili birçok fikrim var ama.ruslar çalıştıkları iş açısından genel anlamda erkeklerin rüyalarını süsler hale geldi e rusyada ekonomik kriz ve ciddi bir çalışma azınlığı olduğunu da düşünürsek tam mevzuya varamıyorum ama anlayan anladı:)))....ha çirkin kadınlarmı rus kadınlar tabiki hayır.kadın her tende her ırkta ve her karakterde kadın kanımca.yeterki bakımlı olsun...güzel konu ayrıca çok beğendim.:KK71:

0tospembe bunu beğendi.
  4. 1 Kasım 2010
  5. DERXIXNDENXIXZ

DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kıskanmıyorum ama ben de çok hoş buluyorum.
    hem genleri ve renkleri itibariyle çok güzel oluyorlar hem de hiç boş hatunlar değil.
    tanıştığım, konuştuğum kaç rus asıllı kadın varsa hepsi rus edebiyatından tut eğitimini aldıkları mesleklere kadar çok bilgili ve akıllı fikirli konuşan kadınlar. ayrıca o kadar çok yabancı dil biliyorlar ki...e erkekler her anlamda hayran kalıyor
    fakat en rahatsız edici yönleri zengin erkek kafalama konusundaki hırsları...fiziksel artılarının ve bilgi birikimlerinin farkındalar ve bunu işi-gücü,pozisyonu yerinde erkekleri kafalamak da bir avantaja çevirmek için dünyayı dolaşıyorlar. yakın zamanda birgün gazetesinin pazar ekinde rusya'dan yazan birinin yazısını okumuştum-buraya linki de taşıyayım ( Hakan Aksay : Zengin ve mkemmel bir erkek aranyor - Halkn Gazetesi BirGn ) bahsettiğim anlamda zengin adam yakalamak için kurslara bile gidiyorlarmış. e yuh yani dedim

6. 1 Kasım 2010
  7. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Ben hic kiskanmadim ve aklimada gelmedi : 9: ama latin kizlari deseydiniz o baska :)

8. 1 Kasım 2010
  9. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar ozaman yabancı kızları kıskanıyormuyuz diyeyim
    ben son zamanlarda tv de falan yabancı güzeller görsem gerçekten kıskanıyorum

10. 1 Kasım 2010
  11. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    aaa öylemiymişş vaybee yakalasınlar bakalım zenginleri aman türkiyey e bulaşmasınlarda :KK19:

12. 1 Kasım 2010
  13. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    tamam ozaman yabancı kızlar olarak değiştireyim başlığı...
    yaptıkları iş derken anladığımı diyosun galiba
    aslında ben de buyüzden kıskanıyorum çünkü cinsellik konusunda çoğu türk erkeğinin rüyalarını süslüyorlar çoğu türk erkeğinin dilinde rus hatun var gerçekten var
    mesela eşlerimiz sevgililerimizin aklında rus kadın varken bizi yetersiz bulabileceklerinden korkuyorum e malum rus kızları bu cinsellik konularında çok çok tecrübeli tam erkeklerin isteklerine hitap ediyorlar ben bunu çok kıskanmaya başladım

Son düzenleme: 1 Kasım 2010
  14. 1 Kasım 2010
  15. EseN77

EseN77 @..Mea Culpa..@ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Yani tamam sapsarı saçları masmavi gözleri upuzun bacakları olabilir sonracımaaaaa büst gibi olabilirlerrrrrr ne var yani ne var asla kıskanmıyorum ::p Ne varki yaniii o fani yaşlanıcak çirkinleşicek :pp

16. 1 Kasım 2010
  17. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    rus kadınlarını beğeniyorum ama niye kısknayımki kıskanmıyorum aklıma bile gelmedi böyle birşey dedemin ikinci eşi rus çoğu türkiyeye erkekleri ayartmak için geliyo zaten kalacak yerleride yok otel parası vermektense bi adam bulup yerleşiyo yanına yada milletin yuvasını yıkıyolar sözüm hepsine değil tabi ama böyle birkaç kişi tanıdım mesala dedemin evlendiği rus kadın bütün gün süsü püs dolaşır elini sıcak suya sokmaz sadece para yiyeyim ne koparsam o kardır zihniyetli birisis arkadaşlarını da gördüm hepsi türk koca bulup türk vatandaşı olma peşindeler

18. 1 Kasım 2010
  19. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ne mi var:KK1:
    çok şey var bence
    böle biri türkiyeye gelse biranönce gitsin buralardan die bakarım valla
    gerçi türk kızları olarak bizlerde çok güzeliz elhamdülillah ama rus kızı diye geçince ilgiler toplanıyor malum:KK9: