Rüyada Gülme Krizi

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve MyLO tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : MyLO
  1. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bir geminin içindeyim denizin ortasında gemi kazamı yapmış ne olmuşsa gemide ölüler var insanların neredeyse yarısı ölü bende saf saf önce etrafa bakıyorum ve sonra ne hikmetse birinin ceplerini karıştırmaya başlıyorum adamın cebinde bozuk paralar var onları alıyorum sonra cüzdanı ilişiyor gözüme valla o kadarda büyük bir cüzdandı ki içinde buruşturulmuş bir sürü kağıt para bozuk paraları bırakıp kağıt paraları alırken bir yandan da diyorum çatlak herife bak paraları buruşturup, buruşturup koymuş diye de kendi kendime söyleniyorum. Paraları aldıktan sonra gemide dolaşmaya başlıyorum ama bir yandan da pişman oluyorum paraları geri bırakmak için adamın yanına gidiyorum ve bir anda adamın bulunduğu yer o kadar kalabalıklaşıyor ki tabi millet anlamasın diye bir paraları geride koyamıyorum.Yine kendi kendime konuşmaya başlıyorum ulan hale bak ya demekki insanlar şeytana uyupta hırsızlık yapıyor sonra pişman olsa da telafi edemiyor diyorum kendi kendime ve gülme krizine giriyorum sadece rüyada gülsem neyse de uyurken attığım kahkahalara eşim bile uyandı :)

Acaba bunun bir yorumu var mı ayda yılda bir rüya görüyorum zaten ama hep böyle enteresan oluyor nedense:bbo: Ama allahı var az daha sabredip eşim uyandırmasaydı koyardım ben o paraları yerine ama nasip değilmiş:roflol:

Son düzenleme: 15 Temmuz 2009