rüyalar tersine mi aynı mı çıkıyor?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Nergis26 tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Nergis26
  1. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar ben hamiş kaldıımdan beri hep erkek bebeim olduğunu görüorum. aranızda rüyası çıkan var mı gördüğü gibi ya da tam tersi?

2. 16 Haziran 2008
  3. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim benim gordugum bazi ruyalar aynen cikiyor, salih (sadik) ruyalar. Bende ruyamda kizim olacagini gormustum, hatta yakin arkadasim var o da benim kizim olacagini gordu, henuz hamile degilim fakat benim cok guzel ruya yorumlayan bir abim var, o senin kizin olacak demisti bana.

Gorelim mevlam neyler neylerse guzel eyler... Kiz erkek ikiside Allahtan.

4. 16 Haziran 2008
  5. EU1

EU1 Guest

güzelim benim bir kızım var...bir de oğlum olsun istiyordum... rüyamda erkek bir bebeğimin olacağını gördüm...fakat bana deniyordu ki bu bebek sana çok problem yaratacak,doğacak hasta olacak,konuşamayacak,yürüyemeyecek....üzülüyordum...bebeğimin malum yerini ultrasonda bana gösteriyorlardı rüyamda...bu çocuk çok problemli olacak hala doğum yapmak istiyor musun diye soruyorlardı..ben de hayır istemiyorum doğmasın diye bağırıyordum...ağlayarak uyandım...bir ay sonra gittim bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye ve bir kızımın daha olacağını öğrendim...eli ayağı düzgün,sağlıklı,sıhhatli bir bebekti...ikinci kızımın da olacağını öğrenince bu gördüğüm rüyam aklıma geldi ve dedim ki içimden hayırlısı buymuş demek ki...inan bana allah ım hayırlısı neyse kuluna onu nasip ediyor...ben o rüyanın etkisinde çok kalmıştım...ve kızlarıma şimdi şükürler olsun diyorum...

6. 16 Haziran 2008
  7. EU1

EU1 Guest

slm canim bende ruyamda oglum olacagini gormustum,ultrasonda erkek dediler henuz dogmadi bakalim hayirlisi olsun,insallah dogru cikar,

8. 16 Haziran 2008
  9. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben rüyamda ilk hamileligimde ... hamiş deilken hamile oldugumu gördüm .. bi kaç hafta sonra hamiş oldum.. ve daha sonra hepp bi oglum olucagını gördüm .. herkez kısın olcak diodu..ve allahıma bin şükür bi dogdu aynı rüyamdaki bebek.. allahım saglık sıhat versin yavrularımıza onları bizlere bagışlasın .. oo dünyanın en tatlı şeyiii kurban oldugum allahıma şükrediyorum ..

10. 16 Haziran 2008
  11. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende adetimi bekliyorum 5 gün kaldı hamişmiyim değilmiyim bilmiyorum adetim geçerse test yapmayı düşünüyorum...bazı belirtilerimde var ama bilmiyorum artık umutlanmamak istiyorum sonucu üzücü olmasın diye :çok üzgünüm: dün gece bende rüyamda hamile olduğumu gördüm ama şöyle oldu karnımın alt kısmı şiş ve sert bi kadın dokunuyor karnıma sen kesin hamilesn diyor...bu rüyanın bayağı etkisinde kaldım ama yinede bilemiyorum Allah biliyor :çok üzgünüm:

12. 16 Haziran 2008
  13. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    hayırlısı inşallah ben de hamile kalmadan önce hep kız bebek görüodum hamile kaldıktan sonra erkek. bakalım hayırlısı

14. 16 Haziran 2008
  15. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    ben ilk rüyamı daha hamile kaldıımı öğrenmeden gördüm bi erkek bebek ve çok sağlıksız sürekli ağlıyo burnu akıo zayıf. sonra öğrenince aklıma rüyam geldi nerdeyse günde 1 paket sigara içiodum hemen bıraktım rüyada bile dayanamadım o halde görmeye:1no2:

16. 16 Haziran 2008
  17. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    Ben Ikinci Bebeğimde Rüyamda Babami Görmüştüm..babam Ozaman Rahmetli Tabiiki..neyse Kizim Bebeği Götürmeye Geldim Dedi Bende Hayir Kesinlikle Vermem Deyip Ağlamaya Başladim Ama Zorla Kucağimdan Alip Gitti Ve Gerçekten Ikinci Bebeğim Yaşamadi..melek Oldu Yavrum:senağlama:

18. 16 Haziran 2008
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ben de ruyamda cesitli tepsilerden baklavalar yedigimi gordum gecen. ama nasil lezzetli. boyle hic gormedigim cesitte. gul gibi olan var. yedim de yedim. ujdeli haber demekmis.
    benim en buyuk mujdem rabbimin beni bebegime kavusturmasidir.