Rüyaları Gerçek Olan Var mı ?

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve Dexterella tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Dexterella
  1. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar hiç rüyalarınız gerçekleşti mi? Bana bazen oluyo. Çok sık değil tabi ki. Mesela bir tane örnek vermek için anlatayım ; Bir gün rüyamda annemin dayısını gördüm.Merdivenlerden düşmüştü.Yerde yatıyodu baygın halde.Uyandıktan sonra anneme anlattım. Daha önce de bir kaç rüyam gerçekleştiği için anneme " anne bi dayına git bak , rüyamda gördüm aklıma takıldı dedim. Ertesi gün annem dayısına gitti ve dayısının ameliyat olduğunu öğrendi. akannehir Tam birebir aynı rüyayı görmesemde , rüyamdaki kişiyle ilgili birşeylerin olduğunu görüyorum. Sİzde de oluyo mu böyle şeyler ? Annemde de olurdu bu, ondan bana geçti herhalde. ohaoldumsmile kaydirigubbakcemile3 Bir gün de eşimin babasının eşimden para veya onun gibi bişey istediğini görmüştüm. Eşime anlattım, meğer 1 gün önce eşimin babası eşimden para mı ne istemiş, ama eşim bana söylememişti. Ben anlatınca şok oldu tabi. akannehir Bundan sonra benden bişey gizlersen rüyamda görürüm herşeyi diye dalga geçtim bende. kaydirigubbakcemile3 Var mı benim gibi garip olan ? bilmiyorumkismile

2. 3 Nisan 2010
  3. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.251
    Ödül Puanları:
    238
    Benim de rüyalarım çıkar. 6. hissim kuvvetlidir. Karakter analizi yapabiliyorum.Karşımdaki insan neler düşünüyor anlayabilirim, niyetini çözebilirim hemen. Bazen de birini gördüğümde kafamda onunla ilgili bir takım düşünceler, olaylar beliriyor ve o düşünceler,olaylar gerçeğe dönüyor bir süre sonra.
    Ama bunlar oluyor diye kendimi garip olarak adlandırmıyorum ben.Büyük yardımı oluyor hayat akışı içinde.

zamzammm bunu beğendi.
  4. 3 Nisan 2010
  5. Dexterella

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Garip dediğime bakma canım, ben de memnunum bundan zaten. Değişik anlamında söylemiştim. kaydirigubbakcemile3

6. 3 Nisan 2010
  7. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.251
    Ödül Puanları:
    238
    O kadar uç noktalarda şeyler duydum ki değişik özellikleri olan insanlarla ilgili, 'garip' yazınca tuhaf geldi. Şimdi anladım.:CüvCüv:

8. 3 Nisan 2010
  9. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bendede oluyor hatta yaşadığım zaman rüyamda görüyorum mesala baya oluyo bir rüya görmüştüm eşim eşimin arkadaşı ben ve tanımadığım bir kızla bi yerde cafe gibi bir yerde oturduğumuzu gördüm ve dün aynı şeyi yaşadım hele o kare birebir olunca bi durakladım baktım sonra düşündüm rüyamda gördüğümü anladım gerçekten banada oluyo bu bide ben acayip karışık rüyalar görüyorum bilmiyorum düşündüklerimle alakası varmı

10. 3 Nisan 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    benimde bir çok rüyam gercekleşir 6.hissimde kuvvetlidir aslında ama bu zamana kadar sadece 1 kişinin hakkında ne söylesem oldu eski sevgilimdi oda içime ne kadar sindirdiysem çocugu mesela o aramadan mesaj atardım arıcaksın biliyorum ama 5 dk sonra ara fln die oda şaşkınlık içinde arardı nerden biliosun fln die bize yakın bir ilde yasıodu 1 saattı aramız mesela o istasyona gelir arardı bende ogun sanki o gelecekmiş gibi hazırlanırdım fln ama haberim yok mesela askere nereye gidecegini fln bilmiştim bankada çalışıodu ogun kaç müşteri ne kadar para fln hepsini bilirdim ama öyle o an agzımdan cıkardı bende dusunup söylemezdim ogun ne giydigini fln aman daha bi dolu şey korkardı benden zaten kaydirigubbakcemile3
    ortaokulda rüyamda yazılı sorularını görmüştüm çıktı
    yine ortaokulda rüyamda tlf calıodu arayan dayım işte size gelioruz evdemisiniz diodu bende gelin evdeyiz dayı diyip kapatıodum tlf caldı uyuyodum uyandım aynı konusmalar gecti hatta nie 2 defa aradın dayı dedim aramadım ki demişti :bbo:

12. 3 Nisan 2010
  13. Dexterella

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Aklıma geleni yaziim bende, bir gün annemle mezarlıktan dönüyoruz.Taksiye binicez , annem baktı bi taksi geliyo, ben dedim anne bu gelene binmeyelim,annem dedi binelim.Annemin sözünü dinledik bindik. Bindiğimize bin pişman olduk, adam sarhoştu.Bol sallantılı şekilde gidiyoduk ki yarı yolda indik. O an taksiyi görüncede hiç binesim gelmemişti zaten, ama annem binelim deyince bindik işte. kaydirigubbakcemile3 Böyle ilk görüşteki düşüncelerime de güvenirim bu yüzden.

14. 3 Nisan 2010
  15. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    aynen kız valla benimde o anda aklımdan geçen başıma geliyor engelde olamıyorum bazen erdikmi neelaelaelaelaelaesırnaşık şey

16. 5 Nisan 2010
  17. Dexterella

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Olabilir valla. :roflol: kaydirigubbakcemile3

18. 5 Nisan 2010
  19. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    Bir çoğu oluyor.Ben boşuna sıkıntılı rüyalar görmem mesela gördüğüm zaman sıkıntılı uyandığım zaman bir şey olur hep...Bir de çözemediğim sorunlarımı rüyamda çözüyorum her yolu deniyorum sonucunu görüyorum rüyamda.Zaten 6. hissim güçlüdür :) [/B]