rüyamda 32, ve35. sureleri oku diye yalvardım birine

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve NurDer tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : NurDer
  1. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba kızlar...

10+5 haftalık hamileyim. Dün gece (hayrolsun inşallah) çok karışık bir rüya gördüm tamamını hatırlamıyorum ama en net hatırladığım ve beni en etkileyen bölümü şöyleydi...

Bir kadın var bir de kundakta bebek. (Allah korusun ) bebek ölmüş ama iki dünya arasındaymış ve ben biryerleretırmanıyorum yukarılara kocaman tahta bir kapı var biri kapıyı aralıyor karşımdakini göremiyorum ama sadece ağlayarak ne olur 32. ve 35. sureleri okuyunda ya ölsün ya yaşasın bu bebek diyorum. Öyle uyandım hala ağlıyordum uyandığımda. Kızmayın ama ben hiç bilmem sureleri felan araştırdım da 35 sure NUR suresiymiş diğeri de TEVBE

Şimd sizce ben ne yapmalıyım bu rüyanın anlamı nedir. Bugün doktorda randevum vardı allaha şükürler olsun herşey yolunda ama içim karmakarışık.

2. 4 Ağustos 2008
  3. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah hayretsin canım rüyanı
    bebeğine de sana da sağlık sıhhat, hayır ve güzellik versin Rabbim
    32. Secde suresidir
    35. Fatır suresidir

Kuran okumayı biliyormusun bilmiyorum ancak biliyorsan şayet oku istersen bu sureleri, ancak manalarına da bakmanı tavsiye ederim
    sevgilerle..

4. 4 Ağustos 2008
  5. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    RABBIM HAYIRLARA CIKARSIN arkadasa katiliyorum uyarici bir ruya okumayi biliyorsan manasiyla birlikde oku derim benim nacizane fikrim birde evinde okut

6. 4 Ağustos 2008
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim allah bebğini sana sağlıkla kavuştursun inşallah.ben rüyadaki böle şeylere inanıyorum.bence muhakka oku aradaşlara katılıyorum.allah hepimizin hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.....

8. 4 Ağustos 2008
  9. baytar

baytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    surelerin anlamlarını da oku canım hayırlısı olsun okurken tüylerim diken diken oldu ne anlama geliyor acaba??

10. 4 Ağustos 2008
  11. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    nurummmm senin bi yerin açıkta kalmışşş:roflol: şaka bi yanada bu rüyaya benzer benimde başıma geldi biliyorsun galiba normalmiş korkmaa haklısın insanın bilinç altına yerleşiyor sen okumayı bilmiyosun biliyorum ama bilene okut barii

12. 4 Ağustos 2008
  13. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim her anne adayi ruyasinda ya karninin bos oldugunu ya da bebeginin oldugunu olu dogdugunu vs buna benzer ruyalar gorur. bilincaltimiz en korktugumuz seyi bildiginden bunu ruyalarimizda bizim karsimiza cikariyor.

cogu kisi goruyor boyle ruya. hayira yor. Hayirlisi olsun insallah. bol bol oku o sureleri. okut. yazdir suyunu ic evine as uzerinde tasi.

yani sen elinden geleni yap. Allah a birak gerisini. hayirlisi ile yavruna kavustursun ve sonunu iyi etsin insallah.

14. 4 Ağustos 2008
  15. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    sevocum haklısın valla bilmiyorum ama okutacam mutlaka. Bu arada manasını bilen var mı? Yorumlarınız için teşekkürler kızlar. Allah hepimize hayırlı doğumlar evlatlar versin

16. 5 Ağustos 2008
  17. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nurder selam

bencede kuranı kerimi açıp en azından türkçesini okursan iyi olur..arapçasınıda bilen birisine okut ...arkadaşlara katılıyorum..

nerdesin sen yaa hamile kaldın bizleri unutttun:)) şaka bi yana nasılsın mide bulantıların falanmı var yoksa canım..umarım iyisindir...

18. 6 Ağustos 2008
  19. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Bebeklik canım unutmak ne demek yaa şirkette ağ bağlantısında sorun var. sürekli düşüyorum saniyede kopuyo bağlantı. Evde de bulantılarımdan başımı kaldıramıyorum valla gözüm hiçbişeyi görmüyo son 2 gündür iyiyim allaha şükürler olsun. Bu arada bugün 11. haftamıza girdik:)) :CüvCüv: