Rüyamda bebek buldummm?????ne olur yorumlayınnn ne demek aceppp??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve hlyszr tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hlyszr
  1. hlyszr

hlyszr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar 2 gecedir rüyamda yolda bir bebek buluyorum,bi tanesini bir kadın veriyor kucağıma ,masmavi giyimli ,mavi gözlü dünya güzeli bir erkek bebek,,,,,,ikinci gece gördüğüm bebekteee kız bebeğii:ecrin_bebek::ecrin_bebek:ayy kafayımı yiyorum ne yahuuuukafamçokkarıştıkafamçokkarıştı erkek bebek kucağımdayken ağlıyordu ve ben onu sevip okşayınca gülücükler saçtıııı..
    diğer bebeğin annesini bulmaya çalışıyorum ve bana o kadar alılmışkii kapıdan çıksam ağlamaya başlıyor ve annem kızımm bu bebek sana çok alıştı ne yapıcazzz diyor ve çaresiz kalıyorummm....:çok üzgünüm::çok üzgünüm: tabi bu rüyaları ayrı gecelerde gördümm..kız bebeği bi gece erkek bebeği bir önceki geceee hayrolsunnnn

siz hiç böyle karışık rüyalar gördünüzmüüü:uhm::uhm:

2. 25 Haziran 2009
  3. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Ben rüya yorumundan anlamam ama bu zamana kadar gördügüm bebek rüyalarin sayisini unuttum. Cok istedigimiz icinmidir yada aklimiz fikrimiz hep bebekte oldugu icin bilinc altimizda yatiyor ondanda göre biliriz. Olmazsa istisare namazi kil. Orda hayirmi degilmi ögrenirsin ama tabii egerki gelecek sarfta tedavi falan göreceksen bunun icin kila bilirsin. Hayirlara vesile olur insallah

4. 25 Haziran 2009
  5. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    ben ne zaman rüyamda bebek görsem mutlaka bir haber alıyorum. bebek haberdir derler. hayırlı bir haber alırsın inşallah.

6. 25 Haziran 2009
  7. ecegun

ecegun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben rüyaların gerçeklik payına inanırım ama 2 hafta önce rüyamda oğlun olacak dediler ve adetimde 5 gün geçti. bende rüyama malüm oldu galiba hamileyim dedim ve kanda gebelik testi yaptırdım bugün ama sonuç negatif çıktı. sende çok umutlanma insallah hayırlara vesile olur

8. 25 Haziran 2009
  9. hlyszr

hlyszr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet dileklerimizin etkisialtında kalıyoruz..hakkımızda hayırlısı olsunnn

10. 25 Haziran 2009
  11. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    erkek bebek iyi haber kız bebek kızgın haber derler ama hayırlısı olsun...

12. 25 Haziran 2009
  13. nergizz

nergizz cözemezsın.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belkıde bebegın olcagına delalettır..bende ruyamda bana bı erkek cocugunun bana baktıgnı gordum tamda esımden ayrılma gunlerımdeyken mahkemeye 2 gun kala esım doktor oldg ıcın gozlerıme bakarak sen hamılesın dedı ve ınanmadım ama snradan testlerın sonucunda gebe oldgmu anladım bebegı aldırmak ıstedım cunku esımden boşanıyodum bakamazdım..ama yapamadım kıyamadım bebegıme ve dogurdum sonrada esımle yollarımızı ayırdık bazen ruyalar gercegın aynasıdır unutma:)..

14. 25 Haziran 2009
  15. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Gözlerden nasıl anlaşılıyor çok merak ettim.Bilen varmı?Eşinize sordunuzmu nasıl anlaşıldığını?

16. 25 Haziran 2009
  17. hlyszr

hlyszr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

ayy inşallahhhhh benimde rüyam bu şekilde sonlanır ,rüyalar gerçek olurrrrr...:ecrin_bebek:

18. 25 Haziran 2009
  19. hlyszr

hlyszr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet öyleymiş rüyalarımın yorumuu ama henüz iyi haberde almadım ,çok şükür kötü haberde almadımmm..hayırlısı hakkımızda