Ruyamda bebek emziriyodum (ne anlama geliyo)

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve Sympathique tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : Sympathique
  1. Sympathique

Sympathique Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    yatarken yanimda bi bebek oluyo ,sanirim acikmis benim gogsumden bi tuttu resmen agridi ,bende diyorum ben daha bu bebegi ilk emzircem o ne biliyoki gogsumden emeceginide tutuyo diye ,gogsume baktim sut geliyo sonra agzina veriyorum icer gibi oluyo sonra icmiyo sadece agzina akitiyodum sanirim suumuu begenmiyo:çok üzgünüm: bebegin yuzunu hatirlamiyorum cinsiyetinde tam bilmiyorum
    tam o arada esim beni uyandiriyo ruyamin en guzel yerinde :çok üzgünüm:
    bu ruyanin etkisinde kaldim ,benim 2 sendir bebegim olmuyo suan tedavideyim ,sizin bu ruyayla ilgili bi yorumunuz varmi kizlar ,yazarsaniz cok sevinirima.s.a.s.a.s.

2. 30 Mart 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Canım bildiğim kadarıyla rüyada bebek emzirmek cocuk sahibi olmaya delalet eder. bende gecen hafta mı ne rüyamda görmüştüm bebek emzirdiğimi rüya tabirine baktım cocuk sahibi olmaya işarettir diyor. ben de tüp bebek tedavisindeyim canım 2 nidan test günüm. Allah hayır etsin insallah, güzel bir rüyaa

4. 30 Mart 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende böyle bir rüya görmüştüm ve bebek olacağına işaretmiş.Şimdi hamileyim :nazar: Darısı başına olsun canım.

Göğsünden süt geldiğini görmek de Kız çocuğun olacağına işaretmiş :) Ben süt görmemiştim sadece emzirdiğimi görmüştüm.
    Olur inşallah canım. Hadi hayırlısı artık.

6. 30 Mart 2008
  7. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yakinda bebek emzirecegin anlamina geliyor canima.s.

8. 30 Mart 2008
  9. nisa77

nisa77 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben de yeğenimi emzirdiğimi görmüştüm o ay hamile olduğumu öğrendim.umarım senin de bebiş haberlerini alırıza.s.

10. 30 Mart 2008
  11. EU1

EU1 Guest

he ben ruya görmedim ama hamile oldugmu ögrenmeden önc epencereme baykuş konmuştu baykuşa hayırlı habe rderler ertesi günd ehamile oldugumu ögrendim :roflol: allahıma hamd olsun rabbim isteyen herkese versin inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

12. 30 Mart 2008
  13. ilsenim

ilsenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende böyle bi rüya gördüm geçenlerde ama hamile değilim şu an gerçi kesin oalrakta bilmiyorum inş bende bu ay hamileler arasına katılrım kzılar çoookkkkkkkkk istiyorum allah hepinize sağlıklı bebişler nasip etsin demek sütü görmek kız bebek anlamına geliyor gerçi hiç farketmez ama ilk bebğim kızdı ama kaybettim şimdi ikinciyi istiyorum nolur allahım bu seferki sağlıklı olsun cinsiyeti hiç önemli değil hepininze hayırlı doğumlar

14. 30 Mart 2008
  15. Kizil Deniz

Kizil Deniz YANLIZ SANADIR BUHASRETİM Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende görmüştüm arkadasımın bebegini emzırıyodum ama ruyayı görelı 2 yıl oldu :roflol: bende tık yok inşaallah senın olur a.s.

16. 30 Mart 2008
  17. EU1

EU1 Guest

kzı derram üzülme kız senin adın derya kocanın adıda da ramazan mı acaba haaaaaaa

18. 30 Mart 2008
  19. Sympathique

Sympathique Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    kizlar tesekkur ederim cevaplar icin ama hamile degilim sanirim:çok üzgünüm: hic belli olmuyo ,insallah hemen olmasada yakinlarda olur ,isteyen herkesin bebegi olur insallah
    :KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46: