rüyamı yorumlarmısınız?

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve eda tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

28 Aralık 2009
    Konu Sahibi : eda
  1. eda

eda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar rüyamda gazeteci murat bardakçıyı gördüm konuştuk sarıldım öptüm onu ne anlama gelir sizce?dalga geçmeden yorumlarınızı beklıyorum.kaydirigubbakcemile5

2. 28 Aralık 2009
  3. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Ünlü birini görmek statütün yükselmesi,planladığın şeylerin gerçekleşeceği anlamına gelir cnm.

4. 28 Aralık 2009
  5. eda

eda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım çok sağol:1hug:

6. 7 Ocak 2010
  7. duygut

duygut Guest

canım her rüyada anlam aramak yanlış. bende önceden her gördüğüm rüyada yorum arardım ama gerçekten bir yerde hafızanda kalmıştır senin bile hatırlamıcağn birşeydir inan. öyle garip ki her yerden bir şeyler kalıyo aklında sonra hepsi bir araya gelip saçma sapan bir rüya oluyorkaydirigubbakcemile3 bende çok ünlü gördüm rüyamda . onlara inanma. çıkıcak rüyaları hissedebiliyosun zaten. yani sana işaret veren rüyaları anlayabilirsin canım. o diğerlerini ciddiye alma. alakasız olanları yaniyerimseniben

8. 7 Ocak 2010
  9. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ıçerik sebebi ile ilgili bölüme taşınmıştır konu. Bilginize...

10. 7 Ocak 2010
  11. merve90

merve90 aşkımsınn senn:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

evet canım katılıyorum bende her gördüğüm rüyada bişiler arardım ama artık işaret gibi görülenleri ve mantıklı olanları yorumluyorum

12. 7 Ocak 2010
  13. merve90

merve90 aşkımsınn senn:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

canım ne görürsen gör her zaman hayır olsun de hayırsız rüyalar bile hayra dönüşürmüş ohaoldumsmile

14. 8 Ocak 2010
  15. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar bu ruyami yorumlarmisiniz cok merak ettim pes pese gördum en az 4,5 kez gördum bu ruyayi...
    Anlatayim ruyamda asansörun icinde kalmisim, cikamiyorum asansörun icinde gidecegim kat 5 katmis, ama asansörun dugmesine basinca 250 kata cikiyorum ve o sira cok korkuyorum:1no2: bu ruya hep böyle devam etti.. en son gördugum ruyada bi arkadasimla birlikte maruz kaliyorum asansörde bunun anlami nedir? yorumlarsaniz cok mutlu oluruma.s.

16. 8 Ocak 2010
  17. duygut

duygut Guest

canım sen bu rüyayı neden peş peşe gördün anlatıym: senin hedeflerin o kadar yüksekki ama bunu cesaret edip bir türlü başaramıyorsun,kendine bir konuda pek fazla güvenemiyormusun? kesinlikle buna yoğun olduğundan eminim ve onun için çok görmüşsün rüyayı.sen hedefine ulaşırsın ancak zorluklarla belkide. yani sonradan çıkamıyomusun içinden? hemen kötüye yorumlamayalım çünkü dediğim gibi orada kalman senin şu anda çaresizce birşey düşünmen ve buna sıkılman anlamına gelir. senin ruh halin rüyaya yansımış yani.

18. 8 Ocak 2010
  19. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canim öncelikle cok tsk ederim yorumladigin icinopuyorumnanaktan
    evt, gercektten de cok dogru hedeflerim o kadar buyuk ki birturlu cesaret edip basaramiyorum:1no2: kendime guvenim tam deyil, guvenimi kaybettim bazi nedenlerden dolayisenağlama herseyi cok kafaya takar oldum bu gunlerde ne istedigimi bile bilmiyorum...
    Allahim buyuk insallah hedeflerimi simdi de olmassa ilerde yapacam ne zaman guvenim tam o zamanboshayallersmile
    neyse canim tekrar sagola.s.