Rüyanizda bebeginizin cinsietini ya da sonradan dogru cikan seyleri gördünüz mü?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Poseidon83 tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Poseidon83
  1. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Arkadaslar Forumu biraz karistirdim ama böyle bir konu bulamadim,

Ben 15. haftamdan önce daha cinsiyet belli olmadan bebegimin erkek oldugunu gördüm. esim erkek ya da kiz olsun diye cinsiyet belirtmedi hic ben de kiz olmasini cok istiyordum ama rüyamda erkek bebekti ve kurbanlik hayvan bakiyorduk oglumla birlikte :)

Gecenlerde de Rüyamda bebek kevser suresini okudu bilirsiniz kevser suresinde kurban kes diyor, Biz de bayramda bebek icin ayrica kurban kesmeyi düsünüyoruz.

Siz bu tarz rüyalar görüyor musunuz?

2. 25 Kasım 2009
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de kız olduğunu görmüştüm rüyamda.Çok net kız doğurduğumu gördüm ve yıllardır da hep kızım olaak derdim.Cinsiyetini öğrenmemize 1-2 hafta kala çok güzel bir erkek çocuk gördüm rüyamda.Sonra da erkek gibi hissettim hep.Hatta çok şaşırdı arkadaşlarım yıllardır kız diyodum birden erkek demeye başladım diye.Sonuçta son hislerim doğru çıktı ve oğlum olacak inşallah.Allah gönlünüze göre versin.Sağlıklı ve hayırlı bi evlat olsun gerisi boş.

4. 25 Kasım 2009
  5. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    bende ilk hamile olduğumu öğrendiğimde yeşil taşlı yüzük gördüm.(erkek bebek anlamına gelirmiş yeşil renkli herhangi bişi)içimede hep erkek doğdu ve oğlum oldu.şimdi ikinciye hamileyim ilk zamanlar yeşil elma gördüm rüyahmda o rüyadan sonra içime gene hep erkek doğdu.rüyamda da sık sık erkek bebek gördüm ve geçen hafta öğrendik ki bir oğlum daha olacak allahın izniyle.

6. 25 Kasım 2009
  7. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ruyalar hep erkeklerden gidiyor, erkek bebekler mi rüyalara giriyor sadece:sm_confused:

8. 25 Kasım 2009
  9. Ecexsximal

Ecexsximal mutluluk=eşim+kızım+oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Cinsiyet öğrenmek için doktora gideceğim günün sabahında bir rüya gördüm...; Yanımda bir erkek çocuğu varmış... Ve minibüsteymişiz... Çocuğun çişi geliyor minibüste.. Ben de bir şişe çıkartıyorum çantamdan ve çişini yaptırıyorum... Haliyle erkek olduğunu görüyorum... Tabi o benim çocuğummuş... Sonra uyanıp kahvaltımı yapıp kızımla beraber doktorun yolunu tutuyoruz... Ve doktor bebeğin erkek olduğunu söylüyor... Nedense hiç şaşırmıyorum :))

Kızıma hamileyken ise hep erkek bebekler görürdüm rüyalarımda... Kızımda rüyalarım tutmadı belki ama hislerim tuttu... Hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren hep kızım olacak gibi geliyordu bana... Tabi bunda kız bebeklere olan ilgim de yüksekti... ılk çocuğumun hep kız olmasını istedim Allah'tan... Ve oldu çok şükür... ıkinci hamileliğimde yani şimdi ilk günden itibaren erkek hissettim... Karnımda tüylenmelerin olması, aşermelerimin kızımda olduğunun tam tersinin olması ve diğer farklılıklardan da olsa gerek erkek hissettim... Ve Allah izin verirse erkek bebek bekliyoruz...

Rabbim herkese hayırlısını nasip etsin...

10. 25 Kasım 2009
  11. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende cok kiz istememe ragmen inatla 5 defa oglum oldugunu gördüm rüyamda..ve öyle alistimki rüyalarimdaki ogluma kizi unuttum oglum diye düsünüyodum hep ve kesin oglum olcak.....

12. 25 Kasım 2009
  13. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    daha hamile olduğumdan bile haberim yoktu,günün geçmemişti,rüyamda birinin bana mavi mavi bebek kıyafetleri verdiğini gördüm.kesin hamileyim ve oğlum olacak dedim.gerçektende öyleymiş.iki ayımız kaldı oğlum geliyor.

14. 25 Kasım 2009
  15. tuuba1205

tuuba1205 Annesinin Balı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben hamile olduğumu bile bilmiyodum rüyamda bi kız bebeği emzirdiğimi gördüm
    sonra bi kerede rüyamda ayva tezgahı görmüştüm ikisininde anlamı kız bebeğe işaretmiş vee kızım olcek Allahın izniylen

16. 25 Kasım 2009
  17. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    523
    Ödül Puanları:
    188
    bende önceleri hep kız hissederdim... ama ruyamda doğum yapmışım oğlumun pipisini gördum :) onu yıkadım gıydırdım

4. ayımdayım suan gecen hafta doktordaydım cinsiyetını sordum doktor kesin olmamakla erkek gibi dedi:) kızım diye sevdiğim karnımı şimdi oğluşum diye seviyorum ve oğlum olucak hissediyorum

18. 25 Kasım 2009
  19. haceroguz

haceroguz yusuf & yasin prenslerim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    rüyamda gördüm kız bebek kucağıma almışım seviyorum diye gördüm içimden de kız geçiyor ama piskolojik de olabilir bi oğlum var bi de kızım olsun isterim tabii ama cinsiyeti belli değil şuan