Rüyası bile güzel.

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Kasım 2008 başlatılmıştır.

28 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar bu bi dermi bilmiyorum ama sizlerle paylaşmak istedim ben rüyamda devamlı hamile opldugumu görüyorum bazen dogum sancım ouyo bazen sadece hamile halimi görüyorum ama hepsinde karnım şişkin ona öle sarılıyorumki çok korkuyorum ya bişe olursa die içindeki bebegi melegi hissediyorum yaa yani şuan hamile olmş gibi o duyguyu yaşadım hissedebişliyorum neler olabilecegini okadar tahmin ettim yani uyanınca kendini karnıma sarılmş buluyorum ben çok bebek istiyodm bir seneye kadar tabi bekarmda evlenmeyi sırf çocuk için istyodum ama son zamnlarda dünyada olanlar beni biraz korkutmştu ona düzenli güvenli acısız bi dünya bırakabilecekmiyim korkusu başlamıştı işte o gün bu gündür böyle rüyalar görüyorum rüya tabirinn hepsi ayrı bişe söylüyor benm için sıkıntı deill rüyası bile çok güzel ama çok kafama takmaya başladım nezamn bu duyguları yaşayacm die kadınlar kulubünün güzel anneleri çook şanslısınz allah sizi onlardan ayırmasın keşke yerinizde olabilsemmsenağlama:enbuyukkk:

2. 28 Kasım 2008
  3. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım benımde annelık duyguları cok fazla olan bırıyımmm.
    bende anne olmayı cok ıstıyorum ama once bır ..
    cocugu yapacak bab bulmak lazım...
    ama sırfda bu yuzden evlenmem yanı cocuk ıcın evlılıkte yapmam...
    sevdıgım ve sevıldıgım ıcın evlenırım...
    ayrıca cok cocuk ıstıyorsun ve bılınc altına yerlesmıs kı...
    ruyanda bıle goruyorsun...ısallah sevdıgın bırıyle evlenır ve cocukgun olur....
    ayrıca bu dunya ne zaman duzgundukı...sımdı duzelsın...

4. 28 Kasım 2008
  5. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    ay evet evet aynen bende senin gibiyim, o kadar çok görüyorumki rüyamda hamile olduğumu,hatta karnımı hissediyorum,hamileliliği hissediyorum karnımda hissettiklerimi falan.çok garip hayırlara gelsin ne demek ki acaba anne olmayı çok istediğimi mi ortaya koyuyor bu, bilinçaltımı yani bilemedim aslında o kadar da çok çocuk isteğim yok hatta çocuğa tahammül edemiyorum,ağlamasına falan,kendi çocuğun olunca öle olmaz diolar ama kendimi hazır a hissetmiyorum,ama bilinçaltından istiyormuyumki bu rüyayı böle sık gördüüme göre ... :CüvCüv:

6. 28 Kasım 2008
  7. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım Allah sanada nasip etsin, tüm isteyenlere nasip etsin, harika bir duygu dediğin gibi,bende bir aralar bu tip ruyalar görüyordum meğer hamileymişim, belki sende... diyeektim baktım bekarmışsın:) benim oğlum 4 bucuk aylık şimdi, bana öylesine aşık bakıyo ki anlatılmaz

8. 28 Kasım 2008
  9. EU1

EU1 Guest

tabiiiki haklısın sırf çocuk için evlilik hiç dogru deil ama sevdigin insanla ikinizin ortak bi parçası sizin sayenizde allah istedig için o dünyada çokk çoook güzel bişey olsa gerekk tüm isteyenlere nasp etsin allah

10. 28 Kasım 2008
  11. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    tatlım, bilinçaltın sana oyun oynuyor...

12. 28 Kasım 2008
  13. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    bir çocuk vermeyi hakeden adamı bulduğumuzda çocuğumuz olcak canım

14. 28 Kasım 2008
  15. EU1

EU1 Guest

allah bagşlasın canm çocugunu keşke evli olsamda o cümleyi söyleyecek olsaydın bukadar isterkn inş bi sorunum olmazda sevdigim kişidn saglıkla güzel bebeklerim olurr:CüvCüv:

16. 28 Kasım 2008
  17. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yok annem ben hiç görmedım.sen anne olmak istiyorsunda ondan görüyorsun bilinç altı olayı... inş allah gonlüşüne göre verir....

18. 28 Kasım 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım o oyun çok güzel bi oyun amaakaydirigubbakcemile3