rüyaya yatmak???

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve future tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

  16 Eylül 2008
  Konu Sahibi : future
 1. future

  future Aktif Üye Üye

  Katılım:
  9 Eylül 2008
  Mesajlar:
  600
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  kızlar selam,
  benimki rüyaya yorum istemek değil. evleneceğimiz kişiyi rüyamızda görebilirmişiz.uyumadan önce 2 rekat namaz kılıp yüzümüzü kıbleye dönüp uyuyunca oluyormuş ama bir de duası varmış.bunu duydum,araştırdım ama bulamadım.bu konu hakkında bildikleriniz varsa paylaşırmısınız????
   
 2. 16 Eylül 2008
  Konu Sahibi : future
 3. EKXIXNOKS

  EKXIXNOKS »-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-» Üye

  Katılım:
  14 Eylül 2007
  Mesajlar:
  586
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  canım istihareye yatıyorsun onun duasıda orda yazılı namaz kılıp ıstıhare duasını okuyorsun kıbleye doğru sağ tarafına yatıyorsun yanlız hemen olabilir olmayabilirde olmassa 1 hafta üstüste yapabilirsin o zaman oluyor birde ne için yatarsan rüyanda yeşil görürsen hayırlı kırmızı renk görürsen hayırsızmış bunun anlamıda bu
   
  Son düzenleme: 16 Eylül 2008
 4. 16 Eylül 2008
  Konu Sahibi : future
 5. EKXIXNOKS

  EKXIXNOKS »-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-» Üye

  Katılım:
  14 Eylül 2007
  Mesajlar:
  586
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  Yapılacak her işin iyi veya kötü olduğunu, yahut hemen yapmanın mı, yoksa ertelemenin mi daha uygun olduğunu anlamak için iki rek'at namaz kılınıp Allah'a duâ ederek işin sonunu kalbine ilham etmesini niyazda bulunmak sünnetir.

  İstihare Duâsı Şudur;  "Allâhumme innî estehîruke bi-ilmike ve estakdiruke bikudratike ve es'eluke min fadlike'l-azîm. Feinneke takdiru velâ ekdiru ve ta'lemu vela â'lemu ve ente allâmu'l-ğuyûb. Allâhumme in kunte ta'lemu enne hâzâ'l, emre hayrun lî fî dînî ve meâşî ve âkibeti emrî âcili emrî ve âcilihi fakdirhu lî ve yessirhu lî summe bârik lî fîh. Ve in kunte tâ'lemu enne hâza'l-emre şerrun lî fî dînî ve meâşî ve âkıbeti emri âcili emrî ve acilihî fasrifhu annî vasrifnî anhu va'kir liyelhayra haysu kâne sume ardinî bih. "

  "Allah'ım! Senin ilmine göre hayrını diliyorum, kudretinden güç istiyorum, senin büyük fazlını diliyorum. Zira sen kadirsin, ben kadir değilim, sen bilirsin ben bilmem, sen gizlileri bilirsin. Allah'ım eğer sen bu işin benim dinim, geçmişim, sonum, şimdim ve geleceğim hakkında hayırlı olduğunu biliyorsan bunu bana takdir eyle, kolaylaştır. Eğer bu işim benim dinim, geçimim, sonum, şimdim ve geleceğim hakkında şerli olduğunu biliyorsan bunu benden, beni de bundan çevir, hayır nerede ise bana onu nasip eyle, sonra beni onunla hoşnud eyle."