rüzgara doğru mu gitmem lazım???

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kumx tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kumx
  1. kumx

kumx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yukarıda gördüğünüz üzere bir çoğunuzdan yaşça küçüğüm ve deneyimlerinizden çıkacak tavsiyelere ihtiyacım var.
    1,5 senelik bir ilişkim var.Dünyanın belki de en iyi ve düzgün insanı,karakterli,olgun,sadık,aşık.... vs. adamı. Ama ben Son 2 aydır tanıştığım ve geçtiğimiz günlerde tesadüfen bir-iki saat geçirebildiğim birine kapıldım sanırım. Prensipler ve kuralları çok önemseyen ben, kalbimin çarpıntısına engel olamıyorum.O da bana olan ilgisini açıkça söyleyerek çekildi hayatımdan.
    Çok korkuyor,çekiniyor ama ne kendimi dinlemeyi ne de kalbimi durduramıyorum. Şuan ki ilişkimde arkadaşımla ilgili bir gelecek hayalimiz yok,yapmıyor ve bu kadar boş boş birlikte olmak da mantıklı gelmiyor.

Bir kaç cümlenizi esirgemezsiniz umarım... Siz olsanız ne yapardınız....:umursamaz:

Sevgiler....

2. 28 Ağustos 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yaslarınız kac? yenı tanıstıgın kısı yuregını carptırmıssa zaten sakın ola erkek arkadasını aldatma. terket ama aldatma. kımse bunu hakemez cunku.

4. 28 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

ben olsam boş ve sacma olan yenı ılıskıme yonelırdım
    neden bılıyor musun

demekkı eskı ılıskım benı baglaycak kadr kuvvetlı olamamıs dememkkı ılerde de fırsat bulursam aldatıcam.
    aldattıgım bır ılıskıden de memnun olmadıgımı anlarım.

ben olsam yenısıne gecerdım eskısı zaten guzel degıl tat vermıyormus.

6. 28 Ağustos 2009
  7. Princess

Princess Guest

yaş 23 mü?

8. 28 Ağustos 2009
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ikisinden de uzaklaşır yeni birine bakardım

çünkü

1. sevgilin olan kişiye saygın yok.. adamı aldatmaya gerek de yok

2. sevgilin oldugunu bile bile sana yanasan adamdan da hayır gelmez

10. 29 Ağustos 2009
  11. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    bunu bir erkek yazsaydı yerden yere vururduk..

başkasına kalbin çarpıyorsa eğer, o bahsettiğin dünyanın en sadık, olgun, aşık ..... adamı sana göre değil demek ki canım..

yenisiyle ne yaparsın bilemiyorum ama diğeriyle çocuk farkına varmadan hemen ayrıl...

12. 29 Ağustos 2009
  13. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bugünlerde böyle konular arttı hepsinde aynı seyi söyledim sende farklı yapacagım bence yeni ilişkinle devam et neden dersen yasın küçük ve diger ilişkin heyecanını yitirmiş daha şimdiden sıfır romantizm ve sıfır heyecan anladıgım kadarıyla eee zaten cok fazla ömrü yok gibi en azından yakaladıgın o heyecanı o askı yasa

14. 29 Ağustos 2009
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

işte sizin sıkıntınız: " Şuan ki ilişkimde arkadaşımla ilgili bir gelecek hayalimiz yok,yapmıyor ve bu kadar boş boş birlikte olmak da mantıklı gelmiyor." bu düşünce ile sevgilinize sımsıkı sarılamamışsınız..

ben olsam bana ilişkim olduğu halde aşkını ilan eden ve çeken giden birine , dönüp bakmazdım bile..

amaç belli... sizin aklınıza girmek ki; girmiş bile 2. beyefendi..

sevgilinizle konuşun.. geleceğimiz ne olacak? hiç planın hayallerin varmı vs diye.. ona göre karar verin..

ama sakın 2. ile olmayın.. güven olmaz öyle tiplere..:eek:lmaz: