SAÇLARIM permadan yandıı

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve babyyy tarafından 10 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : babyyy
  1. babyyy

babyyy Guest

kızlar ben mayıs ta perma yaptırdım daha onceden sacımda acıcı fılan vardı ve saclarım yandı kut kestırdım yardım edın napıyım :a015:
  2. 10 Temmuz 2008
  3. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ah niye canım saçınızla oynarsınız ba canım. boyanın üstüne perma yaptırdıysan yanmıştır tabi. zaten perma iyi bir şey değil. ben bir araştırayım yarın cevap yazarım. daha öğrencisin ne gerek vardıa.s.
  4. 10 Temmuz 2008
  5. cnscsn

cnscsn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende permadan pişmanım :S
  6. 11 Temmuz 2008
  7. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım üzgünüm ama yapabileceğin fazla bir şey yok yanan saçlarına. ya ara ara kestir uzadıkça eski saçlar çıkana kadar ya da kısacık kestir yeni saçlar gelsin yerine. umarım saçların dökülmez. saçlarının toparlanması için kısa kestirmen şart. yapısı bozuldu saçının.:çok üzgünüm:
  8. 11 Temmuz 2008
  9. chantyclarie

chantyclarie Guest

diplerine kadar mı yandı
    uçlar mı yandı
    küt kestirmişsin yanık yerler gitti mi
  10. 11 Temmuz 2008
  11. cnscsn

cnscsn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 3aylık perma yaptırmıstım 4 ay oldu yeter yaa,bide tutmamıstı 2 defa yaptılar..benimde gitti güzelim saclar.bende küt kestirmeyi düsünüyorum ama cozum degil,yani tamamen gitmesi icin cok kısa kesmek lazım öle de yapamam..uff :s
  12. 13 Temmuz 2008
  13. Cerenx

Cerenx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    permadan yanan saçlara saç bakımı yapmaktan başka yapılacak bişey yok sanırım.. =)) uzamasını beklerken bol bol bakım yap saçlarına. benim de yıpranmıştı saçlarım baya bi kaç işlem sonrası, bi yağ kullanıyorum gün aşırı üç kere tekrarladım toparladı kendini saçım. =)
  14. 13 Temmuz 2008
  15. sinem_06

sinem_06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aman kızlar saclarınıza duzelsın dıe gun asırı yag surmeyın sac fazla yag depolar ve agırlasır daha kotu olur kas yapayım derken goz cıkarmayın herseyın fazlası zarar uc gunde bı uygulayın yagları bence
  16. 13 Temmuz 2008
  17. sny

sny kronik duygusal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fazla yapacak birşey yok ama haftada iki defa limon ve zeytin yağıyla 20 dakika saç diplerine masaj yap...şampuanın içine ephynal E vitamini karıştır birde ACE plus selenyum bunlar onarır sürekli kullanabilirsin eczaneden alırsın vitaminleri...ve mümkün olduğunca az saç kremi kullan yanan saçı çok döküyor çünkü geçmiş olsun...yerimseniben
  18. 16 Temmuz 2008
  19. dilara28584

dilara28584 Guest

canım bende şimdi kuaförden geliyorum walla gitti saçlarım küt kesti çok üzüldüm oturup ağladım ama elden gelecek birşey yok ayda bir gidip uçlardan aldırıcam bakım yapıcam birde saç düzleştiricisi aldım uzayana kadar o kötü görünümü bir nebze düzene sokarım diye düşünüyorum sanada banada geçmiş olsun ne diyeyim.