saç boyaları ile kaş boyamak...yardım lütfen=)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve muchas_besos tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : muchas_besos
  1. muchas_besos

muchas_besos Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar..15 gün önce kolestonun saç boyası ile evde kendim kaşlarımı boyadım ..5 dk falan sonra istediğim gibi bi sonuç elde ettim memnundum...fakat bu forumdaki bu konu ile ilgili bazı yorumları okuduktan sonra tekrar boyayabileceğimden emin değilim...Saç boyasının zararlı oldugundan, kaş için üretilen özel bitkisel boyalarla boyanması gerekliliğinden bahsedilmiş bikaç yerde. diger yandan nerdeyse pek cok kuoför saç boyası kullanıyor kaşlar için ve saç boyası ile kaşlarını boyayan arkadaşlarım uzun vadede bir sorun cıkmadıgını söylüyorlar...bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim çünkü sürekli kuaföre gidip boyatmak istemiyorum..kaydirigubbakcemile5
  2. 1 Eylül 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benımde arkadaşım 3 yıldı kullanıyor saç boyasını kaşları için ve bırseyde olmadı. ama bu hiçbirsey olmaz anlamına gelmiyor. dedigin gibi çogu kuaforde saç boyası kullanıyor ama çok rısklı oldugunuda soyleyenler çok. bu konuda kararsızsan sende kaş rengine uygun kaş boyası al canım. hem için rahat olur bu konuda.
  4. 1 Eylül 2008
  5. endeniz

endeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Refectocil diye bir kaş boyası var, oksidan kremini de alıyorsun, uzun süre gidiyor. Saç boyasıyla kaşlarınızı boyamayın diye yazar zaten açıklamalarında, burdaki kuaförler kaşları kaş boyasıyla boyuyorlar...Ne zararı var diye sorarsan, bu konuda bir duyumum yok ama kaşları boyamayın dendiğine göre bir sakıncası vardır...
  6. 1 Eylül 2008
  7. ades_ballibadem

ades_ballibadem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    bence hiç riske atma kaşlarını canım,
    arkadaşın dediği gibi saç boyalarında yazar zaten kaş boyamayındiye.
  8. 1 Eylül 2008
  9. dilara22

dilara22 kalk gidek dağlara :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ben boyadım kaşlarımı saç boyasıyla yaklaşık 1 ay oldu hiçte bişey olmadı dökülmedir filan eğer sen kaşlarının döküleceğinden şüphe ediyorsan kaş boyasıyla boya derim :1closedeyes:
  10. 2 Eylül 2008
  11. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim arkaşım boyuyordu en son boyadığında kaşlarının hepsi döküldü malesef bence sakın denemeyin...
  12. 2 Eylül 2008
  13. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :1shok: aaaa bu cok kötü ya... benimde arkadasım kaşlarını acmak için sesu kullanıyo.. cok dedim yapma diya ama dinleyen kim.
  14. 2 Eylül 2008
  15. gamsee

gamsee xoxo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım refectocil iyi bi boya değil ben kullandım açık kahve ustelik önce açıcı da kullandık ama yok , ben esmerim kaşım gözm kara gitti o açık kahve boya çok daha koyu yaptı ya.. kuaförde bitkisel saç boyasıyla boyatabilirsin canım,ben öyle yapıyorum, sen bilirsin yinede.
  16. 2 Eylül 2008
  17. endeniz

endeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gamsee, refectocil dışında piyasada bulabilceğimiz kaş boyası var mı?
  18. 2 Eylül 2008
  19. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım swiss-0-par diye bir marka var benim kuaförüm bunu kullanıyordu..şutarafagitti