Saç dökülmesi için Pantogar ilaç Kullanan Var Mı????

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve pisika tarafından 3 Ekim 2007 başlatılmıştır.

3 Ekim 2007
    Konu Sahibi : pisika
  1. pisika

pisika Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar herkese marhaba
    sitede arama yaptım ama bulamadım daha önce bu konu paylaşılmııydı bilmiyorum kafamçokkarıştı

uzun zamandır saç dökülmesi problemi yaşıyorum artık çıldırma noktasına geldim
    bi kaç ay önce revigen kullandım ama pek bir faydasını göremedim herkes pantogar ilaç iyi dedi bende inanıp 4 kutu sipariş verdim
    aranızda bu ilaçtan kullanıp faydasını gören oldumu benimle paylaşırsanız çok memnun olurum a.s. :1hug:
  2. 8 Aralık 2007
  3. yumma

yumma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pantogar adlı ilacı kullandım ve çok faydasını gördüm,ilginenenlere anlatırım
  4. 8 Aralık 2007
  5. cakra4

cakra4 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım konuyu açan arkadaş ilgilendigi için sormuş zaten fisfisfis
  6. 18 Aralık 2007
  7. aybismm

aybismm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilgileniyorummm alacağımm
  8. 30 Aralık 2007
  9. papatyaemel

papatyaemel Guest

ewet canım ya anlatsana doktor banada werdi ama almadım eczanecıde alma bunu dedı bıseye yaramıyor dedı baska sey onerdı.
  10. 11 Mart 2008
  11. kullananlar deneyimlerini paylaşmıcak mı bisimlee yaa benneyaptımki
  12. 13 Mart 2008
  13. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim saçım gerçekten çok dökülüyordu stresle alakalıydı.hatta alnımın kenarlarındaki saçların eksildiğini ve yerine çıkmadığını hissediyordum.o dönem ünlü tvlerde çıkan bir dermatolağa gittim.saçlarıma baktı test istedi.ama hiçbir şey çıkmadı testlerde.bütün hormonlarım düzgün çalışıyordu.kan sayımım normaldi.o dönem benim için çok zordu.stres altındaydım tek sebebi bu diye düşünüyorum.bir de şehir değişikliği olmuştu.ortam hava değişmişti.daha sonra erkek arkadaşımın tavsiyesi ile ki onunda saçları öbek öbek dökülüyordu.yastıkta birsürü saçı kalıormuş ki buna şahit oldum.onun tavsiyesi ile başladım ben de o hapa.ona da doktor vermiş ve saçlarımı bir dönem bebek şampuanı ile yıkadım sadece.pantgar içtim sadece 1.5 kutu yetti bana.o anormal dökülme durdu.şuan yine ara ara dökülüyor ama eskisi gibi deil mevsim değişilkiğinden kaynaklanan dökülmeler oluyor.ve en önemlisi alnımın kenarlarında azalan saçların yerine yenileri çıktı.ben o hapa bağlıyorum ama bilemem yinede..
  14. 13 Mart 2008
  15. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    banada bi dermatolog priorin,biride pantogar yazdi,esimin isyerinde bi bayan priorin kullaniyormus memnunmus,bende basladim120 lik 2.kutumu kullaniyorum,tirnaklarin bile sertlesti bende kel kalacaklar listesinin on sirasindayim,tepem acildi resmen bende stresten kaybettim saclarimi,onceden zor toplardim ailem ayrilinda uzuntuden dokuldu hepsi,esime gore biraz fark etmeye basladi saclarim,ama yeni saclarin cikip cikmadigi bikac aya bagli,ben bide biotin hap kullandim arkadaslar,bu kutu bitsin bide pantogari alicam.
  16. 13 Mart 2008
  17. BenLiLa

BenLiLa Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    bende bi ara stresten kaynaklanan saçkıran vardı önceleri pantogar önerdi doktorum ama hiç bir faydasını görmedik...
    sonraki kontrollerimde priorin yazdı ve o bana çok iyi geldi hastalığımı tamamen iyileştirdi...
    saçlarım daha bi güçlü çıktı...şimdi(maaşallah)hiç dökülmem kalmadı ve çok mutluyum....
    pantogar 2 kutu kullandım hiç bir etkisini görmedim...
    priorin:6 kutuda tamamen hem hastalığım geçti hemde saçlarım sağlık kazandı...
    tabii bunun yanında doktor önerisiyle bi şampuan kullandım bitkisel...
    stresten uzak durdum...
    ve şimdi iyiyim çok şükür....
    geçmiş olsun sana canım...
  18. 13 Mart 2008
  19. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canim hangi sampuani kullandin bizimle paylasirmisin