Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve ela tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

arkadaşlar hem doktor reçetesinde hemde normalde bu ampulleri saç dökülmesi veya gürleşmesi için kullananlar lütfen etkilerini yazsınlar
    ben kullandım sanki yaradı gibi ama sizlerden de duymak istiyorum ve nasıl kullandınız
    :nazar:
  2. 27 Ocak 2009
  3. hipnoz

hipnoz Guest

gerçekten işe yarıyo ben hem badem yağı susam yağına 1 er ampul kırıp bakım yapıyorum haftada 1 yada 2 falan hemde 1 er tane ampulu kırıp şampuanıma katıyorum her yıkamada saçıma işliyo memnunum arkadaşım üşenmeden yapmaya devam:lepi:
    senem alp79 bunu beğendi.
  4. 28 Ocak 2009
  5. ela

ela Guest

başlıcam bugün bu formüle canım
    işe yarıyor derken gürleştiğini mi hissediyorsun?
  6. 28 Ocak 2009
  7. nesemsi

nesemsi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ipekcim bu dediğin ampulleri nerde bulabilirim eczanede falan mı satılıyor.benim saçlarım çok zayıf ve cılız üstüne üstlük bide felaket dökülüyor uzatmak istiyorum ama saçlar zayıf olunca hiç hoş durmuyor.belki bu işe yarar
  8. 28 Ocak 2009
  9. ela

ela Guest

eczanede satılıyor canım ben evigen,bemiks,bepantene aldım hepsi 11 tl tuttu
    inşallah saçlarımızı gürleştirir
    gürleşmeden kastımda şu dökülenlerin hepsi çıksın yeter bana.
  10. 28 Ocak 2009
  11. KÂTİBE

KÂTİBE Guest

bu ampüllerin içeriği ne ?

banada biri söylemişti. bunlardan birer tane kırıp bir yumurta sarısına ve biraz zeytinyağına karıştırıp kullanılıyormuş.
    kendisi çok faydasını görmüş. saçlarını görseniz inanamazsınız. hiç dökülme sorunu olmamış gibi gayet sağlıklı..
  12. 29 Ocak 2009
  13. ela

ela Guest

bemiks b vitamini içeriyor diğerleride tam bilmiyorum cnm banada doktorum verdi ama bahsettiğin kişi dökülme problemi varmıydı da kullandı
  14. 29 Ocak 2009
  15. nesemsi

nesemsi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deniyicem ipekcim inşallah faydasını görürüm.sağol:))
  16. 29 Ocak 2009
  17. GossipGirl_XoXo

GossipGirl_XoXo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kullandım bide susam yağı kattım içine faydasınıda gördüm saçlarım çoğaldı küçük küçük saçlar çıkmaya başladı ve uzadı
  18. 30 Ocak 2009
  19. ela

ela Guest

canım bu çok büyük morel oldu, teşekkür ederim dene:sm_cool:yimini bizimle paylaştığın için.