Saç Maşası için hangi markayı önerirsiniz?

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve LayLayLomHop tarafından 27 Haziran 2008 başlatılmıştır.

27 Haziran 2008
    Konu Sahibi : LayLayLomHop
  1. merhaba arkadaşlar ben kendime saç maşası almayı düşünüyorumda etkili olan bişi sizin kullandıgınız önerdiginiz bi marka varmı? önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürleryerimseniben
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Haziran 2009
  2. 27 Haziran 2008
  3. ebrunazlxix

ebrunazlxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    babylis ceramid saç maşasını tavsiye ederim, bir de remingtonu çok övüyorlar
  4. 27 Haziran 2008
  5. ben philips saç maşası kullanıyorum düzleştirici olarakta sinbonun düzleştiricisini kullanıyorum ikisindende memnunum.Ama saçların ince telli ve düzse iri bukle yapanlarda kaçın bence saçların hemen sönüp düzleşebiliyor.İnce maşaları tercih edebilirsin
  6. 27 Haziran 2008
  7. [​IMG]

canım bahsettiğin bu mu ? ezgi bende düzleştirici olarak sinboyu kullanıyorum tesekkür ederim başka tavsiye eden olursa bekliyorum :) en uygun olanını alıcam çünkü
  8. 27 Haziran 2008
  9. evet aynen bu incelikte bir maşayı tercih edebilirsin.Arkadaşım iri bukleler yapan bir maşa aldı ve doğru düzgün kullanamadı.yasakkelime..Tabi saç yapısıylada ilgili olabilir
    Birde saç maşasında çok pahalı ürünlere gerek yok zaten aynı ısı oranları ve işlevleri aynı.Taraklı olanlarını terci etme bence saça dolanıp kalıoşutarafagitti
  10. 27 Haziran 2008
  11. tesekkür ederim canım bunun fiyatıda gayet uygun yarın gidip ısısını da inceliyip almayı düşünüyorum inşallah :)
  12. 27 Haziran 2008
  13. gymlova

gymlova Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    valla en dandiğini alsan bile olur canım zaten maşa çok ısınıyor ve saç hemen şekilleniyor düzleştirmekten daha kolay birşey.
  14. 27 Haziran 2008
  15. ya bende set halinde vardı sinbo nun hiçbir işe yaramadı o yüzden böle sorusturuorum :KK43: ısınıyo ama saçıma sekil vermiyo bunu denicem bakalım inşallah olur
  16. 27 Haziran 2008
  17. Pamuk Sekeri

Pamuk Sekeri Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kesinlikle remington al derim ben aldım fiyatıda çok uygun kendide çok güzel benim saçlarıma herkes bayılıyo :) artık düşün maşasız gezmeye gitmiyorum
  18. 28 Haziran 2008

19. kızlar fiyatı nedir acaba ?