Saç spreyi (mavi su) kullanan var mı?

Konusu 'Saç Şekillendirici Ürünler (jöle, krem, sprey ...)' forumundadır ve burcumm23 tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : burcumm23
  1. burcumm23

burcumm23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar aranızda saç için bu speyden varmı arkadaşım kullanmış maden suyundan yapılmış yıpranmış saçlara çok iyi geliyomuş kendisi memnun kalmış bende istiyom ama emin değilim CADIARZU aranızda bu saç spreyinden kullanan varmı acaba varsa memnunmusunuz bide bunun loreal olan markası varmış kokusu daha güzel ve yumuşacık yapıyomuş çok kararsız kaldım saçlarım maşadan ve saç presinden çok yıprandı yaza kadar iyileştirmem lazım off :çok üzgünüm:

2. 22 Nisan 2008
  3. gelincik_01

gelincik_01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım mavi su bende kullandım.. çok iyi bişey çok fazla fön çektiğim için saçlarımın yıpranmaması için almıştım gerçekten çok iyi hiç yıpranma felan yok saçlarımda. bide saçı ipek gibiyapıyo yumuşacık çok kolay taranıyo.. bide sarı su var oda güzel sarı su 3 kat daha etkiliymiş. şu an onu kullanıyorum.
    hemen hemen aynı her ikiside..
  4. 22 Nisan 2008
  5. burcumm23

burcumm23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sarı suyu duymamıştı pembesini biliyom ama sarı daha etkiliyse neden olmasın sağol canım inş.yaza kadar düzeltirim saçlarımı fisfisfis
  6. 22 Nisan 2008
  7. kkibele

kkibele Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    bu sarı su'nun tam olarak adı ne ,markası felan yok mu?bir de fiyatı ne kadar ?
  8. 22 Nisan 2008
  9. gelincik_01

gelincik_01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

canım markasını tam olarak bilmiyorum aklımda yok şu anda 25 ytl ye aldım.
    devamlı gittiğim ve güvendiğim kuaför bayan tavsiye etmişti. ona getittirdim..
  10. 22 Nisan 2008
  11. sarıkızın saç spreyi 20 ytl değermiki almaya
  12. 22 Nisan 2008
  13. kkibele

kkibele Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    teşekkür ederim canım ben mavi sudan gördüm ama sarı suyu hiç görmemiştim.hatta mavi suyun markası selective di sanırım a.s
  14. 22 Nisan 2008
  15. kedix

kedix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar sarıkız her yerde satılıyor mu?? :)
  16. 23 Nisan 2008
  17. bnde kullanıorm mavi su.Saçlarım kızıldı rengini akıtp üstüne de balyaj attırınca bayağı bi yıpranmıştı gerçi hala öleler ama saçımı taramaya korkuodum şu an kullanıorm acaip yumuşak yapıo saçımı artı çok ta rahat tarayabiliorm bnmki de selective ama internetten sipariş verdim kocaman bişi geldi epey dayanır 400 ml 23ytl ye geldi kargo ücreti ile birlikte..
  18. 24 Nisan 2008
  19. tripolog

tripolog Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    ben sarıkız'ın lila rengi olanını yani yıpranmış saçlar için olanını kullanıyorum mavi olanı normal saçlar için. ıslakken saçıma sürüyorum sonra düzleştirici makinemle saçımı düzleştiriyorum düz oluyo ve daha yumuşak oluyo tabi ama saç çok kolay yağlanıyor.