Saç Uzatmak İçin Sarımsak Yağı

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve karayel83 tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : karayel83
  1. karayel83

karayel83 Papatya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar sarımsak yağını şampuanımıza karıştırsak nasıl olur acaba?CADIARZU

Sarımsak eski çağlardan beri çok kuvvetli bir antibiyotik olarak kullanılan bir bitki. Daha doğru bitki değil tam bir ilaç. Ama sarımsak yiyemeyen veya kokusundan rahatsız olanlar için aynı oranda yarar sağlayan sarımsak yağını kullanabilirsiniz.
    Sarımsak Yağının Faydaları:
    Mikrop öldürücüdür. Kandaki kolesterol miktarını ve yüksek tansiyonu düşürür. Damar sertliği önleyici kalbi kuvvetlendirici etkileri vardır. Bağırsak solucanlarının düşürülmesine yardımcı olur. Astım, bronşit, verem, nefes darlığı ve öksürükte faydalıdır. Balgam söktürür. Saç dökülmesinde ve saç kırılmasında kullanılmaktadır. Saçların uzamasına yardımcı olur. Solunum ve hazım sistemindeki mikropları öldürür. Grip, tifo ve difteri gibi salgın hastalıklar esnasında faydalıdır. Karında ve bacaklarda toplanan suyun boşalmasına yardımcı olur. Mesane taşlarını düşürür, böbreklerde taş oluşmasını önler. kanserden korur.
    Kullanılışı ve dozu: Bir çay bardağı suya 3 damla damlatılarak günde 2 defa alınır. Ayrıca cilde masaj yapılarak kullanılır. Kapsülle 3 damla alınır.
  2. 23 Kasım 2009
  3. karayel83

karayel83 Papatya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar bu sarımsak yağı kirpiklere de sürülüyormuş uzatmak için ,deneyen var mı acep?
  4. 21 Nisan 2010
  5. EsmeR_yaRimM

EsmeR_yaRimM aCemi aŞık.. =) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yılan yagı aldım ve sac bakım yagına ekledım 2 qunde bı yapıorum ama sarımsak yagınıda sampuana koymayı dusunuorum kıl cıkardıgını duymustum yardmcı olabıln yok muu deneyımlı bıırlerı
  6. 31 Aralık 2010
  7. meltemckmk

meltemckmk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kirpikler için Hint yağını ve Zeytin yağını tavsiye ederim