Saçları Kazıtmak Acayip iyi Geliyor

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve rabiaaa tarafından 17 Kasım 2007 başlatılmıştır.

17 Kasım 2007
    Konu Sahibi : rabiaaa
  1. valla nerden baksan 20 tane kuaförle konuştum ve saçları kazıtmak çokkk iiii geliyo dediler bende kazıttım gerçekten şu anda mükemmel saçlara sahibim herkeze tavsiyeee ederimm:teytey:teytey:
  2. 18 Kasım 2007
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benım kuzende kazıttı ama gene aynı gene yanıııııı olan bosa gecen zamanına oldu cunku o saclar cıkana kadar evde kalmak zorunda kaldııııııı ne bır arkadas gezıntısı ne bır dugun ne bılıyım hıc bır etkınlıgı olmadııııı

benım bıldıgm bebekken bu ıse yarıooooo
  4. 18 Kasım 2007
  5. benim bildiğim bir kerede bişey olmuo ama bayanlarda birden fazla saç kazıtmak saçların bir daha çıkmamasına neden oluo.. hatta hani teomanın gönülçelen klibinde oynayan bi kız vardı kel o da kazıtırmış şaçlarını güçlü olsun die ama bi daha hiç çıkmamış ve şu an sürekli peruk kullanıormuş.. bir röportajında okumuştum.. benim şahri fikrim yapmayın sadece zaman kaybıdır.. ayrıca uzayana kadar ya sahte şeyler kullanacaksınız peruk gibi ya da evde oturacaksınız....
  6. 18 Kasım 2007
  7. butterfly

butterfly Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben küt sacı uzatamıyorum kazıtsam 5 senede anca küt haline getiririm herhalde :)
  8. 18 Kasım 2007
  9. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kesınlıkle bende tavsıye edıyorum 3 sene once sacımı kazıttım çok dokuluyodu.ve su anda saçlarım kalcalarıma kadar uzadı 3 sene ıcınde ve dökülmesıde bıttı daha kalın ve gur cıktı herkeze tavsıye edıyorum....
  10. 18 Kasım 2007
  11. PastelBoya

PastelBoya Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende gür olmasını isterim ama kazıtama ki saçımı dershanem var ve 3 sene boyunca ben ne yaparım...
  12. 18 Kasım 2007
  13. Summer

Summer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim saçlarım çok ince telli ve azmış bn 3 yaşındayken falan 2 kere kazıtmışlar şu an gür ve kalın telli gerek yok yani :)
  14. 20 Kasım 2007
  15. burcumm23

burcumm23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benimde saçlarımı küçükken annem kazıtmış hiçte memnun değil çok gür saçlarım
  16. 20 Kasım 2007
  17. merrrweee

merrrweee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    vala kazıtmayı bnde istiorum ama cesaret edemiorum evden çıkamam oklum var dersanem varr olmaz yanii:KK43:(((
  18. 21 Kasım 2007
  19. Gelincik

Gelincik 1 çiçek 1 de böceğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynen arkadaşlar bende duydum yapanlar var ve gerçekten gür çıkıyor ama bende cesaret edemiyorum bigün kafayı bozup yapacam ama:eek:klava: