Saçlarımın kabarmaması için ne kullanmalıyım?

Konusu 'Saç Şekillendirici Ürünler (jöle, krem, sprey ...)' forumundadır ve kubra75 tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

12 Eylül 2012
    Konu Sahibi : kubra75
  1. kubra75

kubra75 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar ben saçlarımı gece örüp sabah aciyorum daha dogal dalgalar oluyor ama sabah actıgımda kabarabiliyor yada cok dagınık gözüküyor bu nedenle bi ürünle düzeltmek istiyorum jole mi alayım saç köpügümü engin tecrübelerinizle bana yardımcı olmanızı istiyorum :) markada verirseniz iyi olur teşekkürler :KK66:
  2. 12 Eylül 2012
  3. biiirrrr

biiirrrr Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    bende yaparım öyle ama bazen dedğin gibi kabarıyor ve tüleriyor ama bunu şu şekilde çözebiliyorum yıkadaıktan sonra kurut az nemli kalsın sonra geniş fırçayla tara kurutma makinasına karşı yani fön çekiomuş gibi yap sonra saçlarını ör tülerme olmuyor sabah açınca... saçı çok nemli bırakıp örünce kabarıyor
  4. 12 Eylül 2012
  5. kubra75

kubra75 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben bu şekillendiricinin taragıyla hafif kurutup örüyorum sinüzitim azmasın diye ördükten sonra normal kurutma makinesiyle biraz daha kurutuyorum eger senin yaptıgın gibi bıraksam bi süre sonra baş agrısı çekerim yinede tesekkürler :) sende nemli bırakma bence ne olur ne olmaz dert cıkarma

Ekli Dosyalar:

6. 13 Eylül 2012
  7. marshmalow

marshmalow Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben iki gün önce hobby nin wax ını aldım banyodan cıkınca nemli saça sürüyorum biraz kuruduktan sonra da örüp yatıyorum.Normalde benim saçlarım feci kabarır hatta arkadaşlarımın dalga konusudur saçlarım ama bu şekilde hiç kabarma olmadı bundan sonrada böyle kullanmayı düşünüyorum :) watsons dan 6liraya almıştım ürünü.yardımcı olur umarım
  8. 13 Eylül 2012
  9. kubra75

kubra75 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bugün 1 liraya hobby saç jölesi aldım deniycem bakalım nasıl olcak :)
  10. 22 Kasım 2012
  11. DenizlininDeniziCB

DenizlininDeniziCB Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benden tavsiye jöle kullanmayın.Hiç kepek olmayan saçlarımda kepek yaptı,saçlarım dalgalıydı ve tamamen kıvırcık yapmak için jöle kullanıyordum bir ara.Kullanıyorsanız da çok az tercih edin.
  12. 22 Kasım 2012
  13. turta_

turta_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    serum kullanmayı dene.saçlarının kabarmasının nedenlerinden biride saçının nemsiz olması eğer saçını nem dengeini ayarlarsan saç kabarmaz.banyo yaptıktan sonra hafiften havluyla kurut.iyi bir markanın serumunu al.ben down under naturals kullanıyorum.saçlarım kabarmıyor.çok pahalı bir üründe değil ayrıca en son16 TL mi ne aldım.o ürünün şapuanı kremi ve saç açıcısınıda kullanırsan saçların kabarmaz.
    saçını şekillendirirkende yıkadıktan sonra hafif nemini al o serumdan sür,kullanıdığın jöle ileuçlarına kafan eğili bir şekilde jöleyi sür,hafiften havlu ile nemini al.sonra kendiliğinden kurusun.saçların su dalgası gibi oluyor.