SaçLarıma Kızıl Balyaj Yptırcam.. Sizce ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Kanatsız_meleq tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Kanatsız_meleq
  1. Ya bn sçlarıma kızıl balyaj yptırıcam yakışıp yakışmayacağı çelişkisindeym sç rengm koyu kahve siyah gibi sizce nasıl olur ??
  2. 4 Haziran 2008
  3. bence güzel olur siyahın üstüne kızıl.. Benimde saç rengim sennki gibi arkadaşlarım kızıl balyaj attır çok güzel olur diyolar ama ben doğallıktan yanayım:icecream: Belki ileride.. yerimsenibenAma şöyle bişey de var kızıl çabuk akıyor ve sonra garip bir renk çıkıyor ortaya bence bunu da düşün..
  4. 4 Haziran 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ten rengin acıkca cok güzel durabilir.. esmerlerde ben pek begenmiyorumda :)
  6. 4 Haziran 2008
  7. ya onuda düşündm ama heves işte herks yakışır dio hep aynı kalmaktan sıkıldm ama tam oalrakta emin diilim :KK43:
  8. 4 Haziran 2008
  9. -xixxsxxixk-

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızıl akar bi süre sonra sarımsı turuncumsu ne oldugu belli olmayan bi renk olur basacıkabileceksen boyat içinde kalmasın.. ben ilk boyattıgımda bi ohh dedim içinde kalmasın... :1rolleyes:.. ugrasableceksen yaptır bence:)) sıkılırsan kendi sac tonunda boyatırsın ne olcak
  10. 4 Haziran 2008
  11. ya bnm bi kaç arkadaşmda yptırdı onlarda böle akma fln olmadı o yzden hefesm war ztn:) saç tonumu boyatmam için daha çok erken diye düşnüüyorum lisedeym dha :)
  12. 4 Haziran 2008
  13. ya ozaman bişe söleyin onu yapıyım sıkıldım hep aynı saç :sırnaşık şey
  14. 4 Haziran 2008
  15. -xixxsxxixk-

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    olmadı uclarını boya saclarının.. belli bi hızadan itibaren uclarını boya.. kızılsa kızıl.. kırmızı turuncu sarı ne renk istiosan.. sacın üstlerine degmiyecegi için aksada batsada ucları kestirdinmi gider..sengözlerimebaksanab
  16. 4 Haziran 2008
  17. ya bn balyajıda öle fazla istemiorum ztn meselasağ tarafıma bitane sol taafıma bitanede we bitanede çok kısa arka tarafa yaptırmakistiorum uçlarınada çok az bişey ama akar fln diince :S
  18. 4 Haziran 2008
  19. -xixxsxxixk-

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sen ucları yada sag ve soldan önlere bi tutam attır.. arkalara degdşrme.. yasında kaldırır o zaman.. lisedeyim demissin yanılmıyosam....a.s.