Sa bakm yalarn iddetle neriyorum

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve Potasyum tarafından 21 Nisan 2008 başlatılmıştır.

21 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Potasyum
  1. Potasyum

Potasyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar kadınlar kulübüne yeni üye oldum bi kaç gün oldu ve çok mutluyum ayrıca size teşekkür borçluyum. buradan yaptığım araştırmalar sonucunda yaklaşık 3 aydır saçlarıma bakım yapıyorum ve çok memnununm. şöyleki saçlarım yaptığım bilinçsiz rejimler ve sık boyama gibi sebeplerden dolayı deyim yerindeyse kendinden geçmişti. sanki kafamda mısır püskülü taşıyordum yada beni şiddetli elektrik çarpmıştı. sonraaaaaaa siz değerli üyelerin tecrübelerinden yola çıkarak
    tatlı badem yağı, susam yağı, hint yağı, ceviz yağı, zeytinyağı ve çam terebentinin esansını aldım eşit miktarda karıştırıp haftada 2 defa olmak üzere saçlarıma uygulayıp yaklaşık 4 saat kadar beklettim. müthişşşşşş. saçlarım artık kendine geldi toparlandı neredeyse hiç dökülmüyor yumuşacık ve saça benzedi. tabi bu arada saçlarımı hiç toplamıyorum, tararken falan çok nazik davranıyorum, fazla fön boya falan bunlardan uzak duruyorum. ama geçenlerde dayanamadım ve ütüledim sonra çok pişman oldum nerdeyse bütün emeklerim boşa gitti dedim yani. çok fena oldular arkadaşlar kesinlikle ütüden uzak durun tamam güzel oluyo ama saçlarımıza yaptığımız büyük bi haksızlık bence. hepinize sevgiler ve teşekkürler.a.s.a.s.