Sa bakm yan nasl kulanlyo

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve yasemin1987 tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : yasemin1987
  1. yasemin1987

yasemin1987 Guest

günaydın arkadaşlar ben 1 gün önce aktardan sac bakım yağı aldım yanında badem yağı falan o gün aktardaki adam hangisi için dediğini unuttum:eek: ama bunu kafanda ne kadar çok tutarsan o kadar işe yarar demişti bende düm işe giderken sürdüm ama gün boyu saclarım tuhaf görünü yağlı yağlı nasıl kullanıcam ben bunu bilenler lütfen sölesin bugün saclarımı yıkayıp gene sürecem ama nasıl kullanacağımı irde sizler söylerseniz daha iyi olur en azından dışarda saclarım yağlı yağlı görünmez dimi:eek:fisfisfis

2. 8 Haziran 2008
  3. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haftada en fazla 2 kere yapmak lazımmış
    çok kuru ise saçların belki geceden sürüp sabah yıkayabilirsin ama 2 saat yeterli cnm fazla yağ gözenekleri kapatabilir 2 saat beklet ve yıka bence

4. 8 Haziran 2008
  5. yasemin1987

yasemin1987 Guest

çok teşekkürederim canım demekki aktarın söylediği sey badem yağı içindi galiba bende dün gün boyu o yağlı saçlarla durdum iştesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
    neyse bundan sonra senin dediğin gibi yaparım artık çok teşekkür ederim canımbenim yardımcı olduğun için Şeniz

6. 8 Haziran 2008
  7. perdedor

perdedor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben elidorun bakım yağlarını kullanmıştım.. kuru saça iyice yedirip streç film mi ne onla kaplıyosun saçını.. 30dakika bekletip sonra yıkıyosun.. saçtan kolay çıkması için de önce hiç su değdirmeden bi kere şampuanla sonra yıka..

8. 8 Haziran 2008
  9. yasemin1987

yasemin1987 Guest

teşekkürler verdiğin bilgiler için canım çok sağol

10. 8 Haziran 2008
  11. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yağların faydalı olduğuna nedense inanmıyorum çünkü 1 kere şampuanlamakla tam olarak çıkmıyor gibi oluyor daha sönük oluyor saçlar sadece daha ışıltılı görünmesini sağlayabileceğini düşünüyorum çıkan saçın sağlığından sorumlu değil gibi en etkilisi tabi ki beslenme ,ağızdan alınan vitaminler sonra da mezoterapi gibi saç köklerine direk enjekte edilen vitaminler ve bephanten gibi ampuller

12. 9 Haziran 2008
  13. yasemin1987

yasemin1987 Guest

günaydın canım burdan bi arkadaşımız bana solgar biotın hapını önerdi bende hemen o gün gittim aldım 2 gün oldu kullanıyorum bunun yanında aktardaki beyfendi polen tozunu tavsiye etti içinde bi insanın gün boyu alması gereken tüm vitaminler bulunuyormuş komşumuzda hamileyken doktoru onada önermiş bende sabahları aç karnına suyla birlikte 1 şeker kaşığı yutuyorum bunların yanında saç bakım yağı be bıoxcın sampuam aldım bugünde ısırgan otu almayı düşünüyorum saclara cok faydalıymış burda bi arkadaştan duymuştum sac uzatma gibi bi etkiside varmış galiba bakalım işe yarayacakmı tüm bunların hepsi inş. işe yarar bende uzamasını istiyorum saçlarımın:KK43:((

14. 9 Haziran 2008
  15. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ısırgan otu dökülmemesi saçların parlak ve sık durması için iyi saçın kuru ise uçlara sürme
    1lt su ile bir tutam ısırgan otunu kaynatabilirsin ya da kaynamış su içinde rengi iyice çıkana kadar bekletebilirsin hafif soğuyunca saç diplerine masaj yapabilirsin ya da durulama suyu olarak kullanabilirsin tabi daha iyi bilen arkadaşalr daha yardımcı olurlar:)

16. 9 Haziran 2008
  17. yasemin1987

yasemin1987 Guest

sagol canım benim bende simdi aktardan aldığım içinde 13 ceşit yağ bulanan saç bakım yağın, cam derebentini ve badem yağını karıştırıp az önce sürdüm başıma poşet geçirip biraz ısıttım sac kurutma makinesiyle ve havlu sardım bakalım arkadaşların aldığı gibi iyi sonuçlar alabilecekmiyim inş. alırım ist. entene otuda sipariş verdim yakında gelir inş. ha bu arada saclarımı bıoxcın le yıkayıp daha sonrada ısırgan otuyla durulayacam sırnaşık şeysırnaşık şey inş. iyi gelir canım yaaaaaa bende istiyom artık çok uzun olmalarınıııııııfisfisfis:teytey::KK46:

18. 9 Haziran 2008
  19. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bence uzar yani bu kadar bakıma:))) amin cnm sağlıklı saç uzar ama senin saçının yapısı da önemli genelde en az1 cm uzuyor sanırım saçlar daha az uzadığı var mı bilmiyorum ölç bakalım kaç cm uzayacak bize de haber vermeyi unutma:) bol şanslar inşaALLAH istediğin gibi olur