Sa dken ampuanlar hangileri?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve xhxuxzxuxnx tarafından 11 Kasım 2007 başlatılmıştır.

11 Kasım 2007
    Konu Sahibi : xhxuxzxuxnx
  1. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar sac dökülmesine yol acan bildiginiz sampuan markalarini paylasalim lütfen..benim cok dökülüyo ama sampuandanmi bilmiyorum dove acilmis saclar icin kullaniyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 11 Kasım 2007
  3. *thalia*

*thalia* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok sık değiştirmeyin şampuanı bi de çok özellikli şampuanlar kullanmayın.döker bunlar.ben de lorealin inci proteinli pembe şampuanı epey döktü.kullanmadım bi daha

4. 11 Kasım 2007
  5. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    içinde silikon olan sampuanlar kullanmamak gerekiyor. ilk zmanlar güzel oluyor ama uzun süreli kullanımda saca agırlık katıyor.

6. 11 Kasım 2007
  7. NLCNSDW

NLCNSDW Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 2 aydır Gliss kullanıyorum fakat 1 hafta öncesine kadar bırakmaya karar verdim.Şampuan çok güzel ama sanırım o döktü saçlarımı.Suna dumankayanın bı tarifini anlatmıştı bi arkadaşımız forumda onu yaptım başka şampuanla duruladım.Bi kaç gün sonra dökülme tamemen kesildi.Ya şampuandan yada yaptığım kürden...

8. 11 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

dove benim saçlarımı ağırlaştırıyo ve döküyo elseve in şampuanlarından daha memnunum

10. 11 Kasım 2007
  11. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    elidor çok saç döküyo benım saçıma hiç yaramıyo kesınlıkle pantene tavsıye edıyorum pantene kullanmaya basladıktan sonra gercekten saçlarımın dökülmesı azaldı günde bir avuç dökülürken şimdi bi kaç tel pantene mükemmel 5 senedir pantene kullanıyorum...

12. 11 Kasım 2007
  13. ozlemkurul

ozlemkurul sevgi pıtırcığı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben de sık şampuan değiştiriyorum,sanırım ondan dökülüyo,şu an loreal elseve'in pembesini kullanıyorum saçlarımı parlak yapsın diye ama sanırım daha çok döktü,en güzeli bence de pantene senelerce kullandım,ama içinde DİMİTHİCONE olan şampuanlar saçı ağırlaştırıp döküyomuş zamanla,ben de artık alırken mutlaka dikkat ediyorum bir de bitkisel şampuanlar kullanmaya karar verdim,tresan,otacı gibitatlicadiarzu

14. 11 Kasım 2007
  15. mavi misket

mavi misket Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    esasında kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir bu ama bana soracak olursan; panten bana hiç mi hiç yaramadıydı. :çok üzgünüm:

16. 11 Kasım 2007
  17. ozlemkurul

ozlemkurul sevgi pıtırcığı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar düşünsenize çocukluğumuzdan beri şampuan kullanıyoruz,hep mi saçlarımız dökülüyodu yooo,sanırım stresten oluyofisfisfis

18. 12 Kasım 2007
  19. *thalia*

*thalia* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım avatardaki senmisin.saçının rengini söyleyebilirmisin.doğal mı boyamı