Sa dklmesini yendim:)

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve xxzeynepxx tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : xxzeynepxx
  1. xxzeynepxx

xxzeynepxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bnm saçlarım inanılmaz şekilde saçlarım dökülüyodu büyük çabalardan sonra çare buldum sizede önermek istiyorum aktara gittim ve bana 7 çeşit yağ içeren bir karışım önerdi( ceviz yağı,badem yağı, susam yağı,zeytin yağı,çörekotu yağı,karanfil yağı ,jojoba yağı :)vede çok memnun kaldım sizlerede öneririm deneyin haftada 2 kez saç diplerine sürüp 1 saat bekletip yıkayın saçlarınız daha parlak ve yumuşacık oluyo a.s

2. 29 Mayıs 2009
  3. ays75

ays75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bu tür yaptığım bakımlara son verip çinko almaya başladım, herşeyi bıraktım çünki hangisinin olumlu hangisinin olumsuz sonuç verdiğini anlayamıyoruz aynı anda bir çok yöntem uygulayınca. ben bu tür bakımların hiç bir işe yaramadığına kesin karar verdim en azından kendi adıma.10 gündür zinko adlı tabletlerden kullanıyorum günde bir kere sonuç şimdilik çok iyi elimi her saçıma götürdüğümde onlarca saç gelirdi 3 gündür yok denecek kadar az.Belki denemek istersiniz...

4. 30 Mayıs 2009
  5. xxzeynepxx

xxzeynepxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewt onu bnde duydum haklısınız paylaşımın için tşkrler arkadaşım kaydirigubbakcemile2

6. 3 Haziran 2009
  7. alzsry

alzsry kocaman bir kedi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hadi ya..umarım işe yarar bendede, denemektn zarar gelmez..vereliniortak
    aşırı dökülüyor saçlarım:KK43: