Sa karma yntemi

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Ocak 2008 başlatılmıştır.

28 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar aktarlarda sarımsak yağı ve susam yağı diye yağlar satılıyor bu yağların her ikisinden 1'er çay kaşığı alıp bir kahve fincanı suyla iyice karıştırıyorsunuz ve saçınıza banyodan çıkarken masaj yapıyorsunuz..Bende 5 ayda etkisini gösterdi.Ve yine aktarlarda satılan çam terebentin şampuanını kullanırsanız eğer büyük faydasını görürsünüz sevgiler...

2. 28 Ocak 2008
  3. jewel

jewel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladığım kadarıyla durulamıyorsun bir daha.sarımsak kokmaz mı saçın öyle olursa?

4. 28 Ocak 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ah be canım kokuyor kokmaz mı? Ama 1-2 saat sonra gidiyor kokusu ee gülü seven dikenine katlanır:))

6. 28 Ocak 2008
  7. ÇXIXÇEXGXXIXM

ÇXIXÇEXGXXIXM Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sacım cok dökülüyor yardım edin ne yapabilirim

8. 29 Ocak 2008
  9. bal17

bal17 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben her gün çinko alıyorum bır kapsul...hergun 10 a yakın zeytın yıyorum...2 gunde bırde yumurta yemeye calısıyorum...dıştan bakımlardan bıktım...yagları saclardan arındırıyım dıe daha fazla dokulme oluyor..bende bırde baş için tıtresımlı bı alet war...onunla hergun masaj yapmaya çalısıyorum cnku onemlı olan kan dolasımının hızlanması...boylelıkle saclar da güçlenır...tabı bırde streesten uzak durmak gerekır ama nerdeeee:) cok sınırlı yapıya sahıp olanlar da daha cok dokulme oluyor..

10. 3 Şubat 2008
  11. EU1

EU1 Guest

canım aktarlarda çam terebentin şampuanı satılıyor bunu kullanırsan eğer faydasını göreceksin eminim ben de saçlarıma açtırma işlemi yaptırdıktan sonra oldukça dökülmüştü fakat bu şampuan dökülmelerimi kesti hala da bu şampuanı kullanırım ben tavsiye ederim uzun vadede kullan haftada 2 kez sevgiler...

12. 4 Şubat 2008
  13. ÇXIXÇEXGXXIXM

ÇXIXÇEXGXXIXM Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol canım teşekkür ederim

14. 4 Şubat 2008
  15. ozlemkurul

ozlemkurul sevgi pıtırcığı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çam terebentin şampuanıdamı var?ben çam terebentin yağı aldım aktardan şampuanımın içine koydum.

16. 5 Şubat 2008
  17. qsd

qsd Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saç çıkarmak için en güzeli sarımsağı alıyorsunuz zeytinyağında kavuruyorsunuz pembeleşene kadar.Soğuyunca saçınıza sürüyorsunuz.1 saat kadar bekliyor ve yıkıyorsunuz.Tabi kokusu hemen ilk yıkamada geçmiyor.jeyyar
    Düzenli yapınca küçük küçük saçların çıktığını göreceksiniz.:içelim:

18. 5 Şubat 2008
  19. gxuxlixsx

gxuxlixsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde saçlarım çok dökülüyor... ben bi sitede okudum yılan yağı yeniden saç çıkarıyomuş hiç kullanan oldumu? denicem ama inşallah etkisini gösterir gerçi sitede önceki ve soraki die resimler var girin görürsünüz yılanyağı.gen :) hee yılan yağınıda buldum 15 ytl