Sa krklarna sper formul!

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve Patricia tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar günaydın, süper formul başlığı altında ayyyy yinemi bu yazı diyeceğinizi duyar gibiyim. ama bende öyle diyordum ama kızlar sonunda denedim. anlatayım...
    öncelikle ben saç rengimi sürekli değiştiren , iğrenç bir kuaforu olduğu için sacım yanık uclarım çatal çatal(yeni kestirmeme rağmen) bir bayanım. tabi saç düzleştiricinin bu hale gelmem de çok etkisi var. saclarıma bimbir türlü pahatı saç kremleri onarıcı maskeler almama rağmen , sacımı yıkadıktan sonra yıne hep eski haline donerdi.
    sürekli gözüme çarpardı sıcak zeytinyağı bakımı. inanın pazar gunu canım sıkılmış evde otururken bi baktım dolapta zeytin yağ var. hemen cezveyle biraz ısıttım ve once diplerime iyicene masaj yaptım. sonra bol bol uclara yedire yedire masay yaptım. bone taktım. onun üstünede sıcak havluyu sardım. oyle bi yarım saat bekledim.
    (önceleri sacıma zeytin yağ hep sürerdim ama ısıtmadan. demek işe yaramamasının sebebi buymuş.
    kendi adıma konuşmak gerekirse ben % 20 iyileşme gördüm kızlar hemde tek seansta.

tekrar soyluyorum kızlar yağı kesinlikle ısıtıp deneyin.kaydirigubbakcemile2:lepi:

2. 27 Ekim 2008
  3. çalxixkuxsxu

çalxixkuxsxu Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önerin için teşekkürler canım. Bende yağ uygulamalarını ısıtarak yapıyorum gerçekten çok iyi
    sonuç alıyorum. Saçlarım ince telli ve kuru olmasına rağmen çok iyi oluyor.

4. 27 Ekim 2008
  5. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle canım ben senelerdir saçlarıma badem yağı zeytin yağı vs. bal. daha aklıma gelmeyen bisürü şey yaparım . ama inan bu kadar iyi sonuç almamıstım hemen.:))))) şu an çok mutluyum ve bunu her hafta tekrarlamayı istiyorum. umarım kestirmek zorunda kalmadan sağlıklı uzun saçlara sahip olabilirim. yani olabiliriz..............:)):):)):)

6. 27 Ekim 2008
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yanık saçtan muzdaribim ve her türlü yağı denedim. zeytin yağı saçlarımı çok sert yapıyor benim ama ya. bide ısıtarak deneyeyim bakalım ne olacak yarın dener yazarım.

8. 27 Ekim 2008
  9. EU2

EU2 Guest

sıcak zeytin yağını nasıl tuttun arkadaşım peki??benneyaptımki elin yanmadı mı??

10. 27 Ekim 2008
  11. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zeytinyagını ıısıtmadan kullanıyordum çok da menundum:)bir de ısıtıp deneyeyim o zaman.Teşekkürler:)

12. 27 Ekim 2008
  13. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim saçlarımda uzun ve kırıklarla dolu bende deneyeyim bakalım iyi sonuç alabilecekmiyim.

14. 27 Ekim 2008
  15. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben badem hint ve yılan yağını da ısıtarak kullanıyordum. ısıtmak derken fokur fokur kaynatmıyoruz. hafifçe ısınacak 1 dakika bile sürmeden altını kapatacaksın. pamuk yardımıyla sürersen elin acımaz.

16. 27 Ekim 2008
  17. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boya karıştırıcıları var ya onları atmayın yıkayın saklayın. bu yag bakımlarını onların içine koyup boya yapar gıbı dıplere surun. en rahatı bu sekilde oluyor kızlar .

18. 27 Ekim 2008
  19. filizim

filizim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Ben sürekli yaparım zeytinyağını ısıtmam ama sürerim sonra bonemi geçirir.Bir süre fön tutarım kafama...