Sa maskesi neriniz?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve EU1 tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar dermokil denen bir markanın saç maskesi çıkmış bitkisel bir maske bu maskeyi kullanıp da memnun kalan var mı acaba aranızda? dün markette gördüm ama fikirlerinizi almak istedim kullanıp da ne gibi bir etki gördünüz? ya da saç maskesi olarak tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı? paylaşırsanız sevinirim...

2. 16 Mayıs 2008
  3. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben o marka kullanmadım ama benim kullandığım bana çok iyi geldi.Avonun planet spa ölü deniz mineralli saç bakım maskesi..kremden sonra uyguluyorum 4-5 dk. bekletiyorum sonra duruluyorum.
    Resmen oreal yemiş saçım kendine geliyo..

4. 16 Mayıs 2008
  5. ceylan_35_

ceylan_35_ Guest

mrb ben saçımı evde boya alıp boyamak istiyorum fındık kabuğu yada çikolata kahvesi sonrada kuaförde bal rengi röfle yaptırmak istiyorum olurmu acaba saçım yanarmı bilen beni bilgilendirirse sevinirim şimdiden tşkler.

6. 16 Mayıs 2008
  7. ahhhu

ahhhu şafağımıza 325... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    LOREAL IN OZEL RENK ACICI BOYALARI VAR AMA DIKKAT ET BOYA DEGIL RENK ACICI ISTEGINE GORE 2 TON 3 TON GIBI SECENEKLERI WAR ONLARI DENEYEBILIRSIN BEN SACIMI COK DEFA EVDE KENDIM BOYADIM UST USTE COK BOYADIM OREAL OLAMADIKTAN SONRA YANMAZ SACLARIN BISEY OLMAZ KORKMA HAYATIM

8. 16 Mayıs 2008
  9. tılsım33

tılsım33 Guest

Avonun planet spa kullanıyorum pek memnun degilim ya

10. 24 Mayıs 2008
  11. sezosh

sezosh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle avonun zeytinyağlı saç maskesi. ben nerdeyse 2 haftada bir saç byuyorum. zerre kadar saçım yıpranmadı ve üstüne üstlük bir de saç uzatıor. mükemmel bişi

12. 24 Mayıs 2008
  13. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dfn garlı maske mi daha etkili sizce avonun zeytinyağlı maskesi mi?
    dfn garlı yı ben kullanmıştım ama çok ahım şahım bir deişiklik olmamıştı gerçi bir iki kez kullandım çok erken bir yorum yapmışım!
    tekrar mı kullansam die düşünüyorum ama o da durulanıyor gene aynı tas aynı hamam olabilir durulanmayan maske kullanan var mı?

14. 4 Nisan 2009
  15. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaslar benim sacımın ucları cok yıpranmıstı uclarından kestirdiğim halde tiftik tiftik durıyordu. Hatta sacımı yıkayınca üst taraflar nemli kalırken uclar hemen kuruyordu. John Frieda'nin yogun nemlendirici bakım kremini aldım. önce arkadasında yazan sekilde uyguladım bu nasıl ürün keske almasaydım demiştim. Bi gün sac maskesi olarak sacımda bekletip yıkayacaktım aksamdı üsendim yıkamadan yattım sabah yıkadım. Kuruttugumda sac uclarımın eski kurulugu kalmamıstı. 2. uygulamamda daha da düzeldi. :) suan tekrar sacımda :) sabah yıkayacam

16. 29 Haziran 2009
  17. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    avon planet spa ; zeytinyagı özlü bi saç maskesi ben uzun zamandır kullanıyorum çok da memnunum yumusacık yapıyo ve parlaklık veriyo tavsiye ederim kızlar :) fiyatı da indirime girince 2 - 3 tane alıyorm ben stok yapıyorum :)

18. 30 Haziran 2009
  19. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    avonun mavi bi maskesi var cok kuru ve ypranmış saçlar içinn
    bugun ilkdefa kullandmm ve in anlmazzz yumusacık ve puruzsz oldu saclarm kırıklarm yok gibii