Saatlerce aglamak istiyorum cok kötüyüm cook..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve askveceza tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : askveceza
  1. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam dostlarımm dertleştigim tek yer burası..Kızlar yine bir sorunla karsı karsıyayımm.Cook kücükken kendi akrabamdan birinden cok hoşlanıyordumm.Kendisi ozamanlar lisedeydii ve üni ye hazrlanıyorduu..Benmle cok ilgilenir şaka falan cok yapardı hatta bi ara karsılıklı sanmıstm..Aramzda 4yas fln vr..Neyse babası babama baglıydı her acıdan iş olarak..Kızlar okudu o ve cok büyük yerlere geldi..Ne iş yaptıgını sölemeym brda beni tanıyanlar olablir utanırım ama cidden büyük bir göreve atandı..Ben okuyamadım bazı sebeblerden ötürü..Ama kamuya girmek için hep calstm her sınava girdm ve halen kpss ye hazrlanıyorum..Neyse işte o tabi büyük yerlere gelnce kendininde degiştigini söylüyorlar haklı tabii...Şmdi mevkisinde ve duydugum sadece su bir ögretmenle evlenmeyi düşünmesi..Ben aklının köşesndn bile geçmem ama düşünün kii o kcklk yıllarmdan bu yana kalbmn bi onun için hızlı attıgını hissettm...baskada kmseyi sewmedimm kesnlkle..Cnküü bz cok yakındk ve her zmn ayak üstü bile olsa muhabbet ederdk şmdi bana sen neler yapıyorsn demesnden bile korkuyorum düşünsenize hiçç kpssye calısıorm cevabı bir mevki sahibi için hiçbişe..Hayatta olmaz bu iş ama ben onun hiçbişeykii halini sevmştm en cok hatta bnm babamn durumu ii onn babası bize baglıyken bilee hiçç gocunmadm aksinee ne gzl olrduu ya die hayaller kurdmm.Şmdi en imkansz kşi oldu hayatmdaa aglıyorm cnküü hazmedemiyorum..

2. 9 Eylül 2010
  3. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bence sen onu gözünde büyütmüşsün.
    Belki gerçekten aranızda bir şey olsa şimdiki gibi hissetmeyecektin.
    Belki senin hayalindeki kişiye hiç uymadığını düşünecektin.
    Ulaşılmaz olduğunu düşünüp kendine eziyet etme lütfen.
    O kendini ulaşılmaz bir konuma getirmişse -mecazi anlamda ulaşılmaz- senin için hayırlı değil demektir zaten.
    Yine de hayatta ne olacağı belli olmaz.
    Allah gönlüne göre versin.

4. 9 Eylül 2010
  5. siim

siim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Onun sana karşı hiç bir ilgisi yokmuydu?sana karşı bir şeyler hissettiğini düşündün mü hiç?

6. 9 Eylül 2010
  7. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cnm belki de haklısın belki öyle olcaktı ama ne bileym geçmişini cabk unutuyor gibi ama haklıda sanki bilmiyorum

8. 9 Eylül 2010
  9. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ünv i kazanmadan önce cok yakındı bana cok bakardıı hatta o beni büyük görürdü galibaa babam konusunda ama ben hiçbr zmnn onaa büyüklenmedm ki hiç sewmem öle şelerii..Ama o şmdi fikirleri cok değişti gibi canımm gecmişi cabk sildi gibi..

10. 9 Eylül 2010
  11. siim

siim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Sen zaten eski "o"nu sevmişin eski fikirlerini eski düşüncelerini.baksana senin sevdiğin adamın fikirleri değişmiş bunu sen söylüyorsun.Ve o senı gerçekten sevseydi öğretmenle evlenmek istiyorum demezdi.Sakın o tatlı canını üzme...

12. 9 Eylül 2010
  13. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim cok sağol..konumu dikkate alıp okumanz bile bana yetti.Yani evet sadece face de onun mevkili fotolarını görnce üzülüyorum cnküü ben onu o olmadn önce cok sewdim..Ögretmenlede tayn durumuu için istiyrmş.Amaa şöylede birr huyu var inanlmaz saglam bir yapısı vr aile konusunda cok düşknn ve sevdmmi tam sewen biri demekki benii kardeşcesine sewdi ne diyim..

14. 9 Eylül 2010
  15. siim

siim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Onun içinde neler olup bitiyor bilemezsin ama bunca yıldırda insan bi şekilde gösterirdi sana diye düşünüyorum..Sende kendini daha fazla üzme artık...İnsanoğlu neler atlatıyor bunuda atlatır.Rabbim gönlüne göre versin

16. 9 Eylül 2010
  17. askveceza

askveceza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol cnm Allah razı olsn İnşallah gecer

18. 9 Eylül 2010
  19. scheker