sab simplex kullananlar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve miss12 tarafından 11 Nisan 2009 başlatılmıştır.

11 Nisan 2009
    Konu Sahibi : miss12
  1. miss12

miss12 aşkların♥en♥güzeli♥KAYRA Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar merhaba,

tvde izledim kaçak 1 milyon ilaç yakalanmış ve bunların araında bebişlerimize verdiğimiz sab-simplex gaz ilacıda var. dr tawsiyesi ile aldıgımız bu ilaç nerde üretildiği belli değil zarar verebilir dedi. ben eczacıya sorum her eczaneden alınmaz elbette ama biz çok güvenilir yerden alıyoruz. herkes kaçak oluyor türkiyede metsil var nasılsa die eş değerli bir ilaca gerek görmediği için bakanlık onay vermıo dedi. ne kdar guvenilir bu söze bilmiyorum. kullananlar dr.larına eczacılarına bir sorsunda anlayalım . lütfen paylaşı bilgilerinizi çok merak ediyorum :1no2:

2. 11 Nisan 2009
  3. EU3

EU3 Guest

evet canım duymuştum, kasım aannelerinden bir arkadaş uyarmıştı bizi, bende kullandım oğlumda güvenilir yerden aldık ama allaha emanet tabi, kaçak olanlarda bulgarca bir yazı oluyormuş kutusunda

4. 11 Nisan 2009
  5. asyacenk

asyacenk hep oğlum için varmışım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bence ilaç kullanmaman daha iyi rezene çayını yapıp ılıyınca 1 çay kaşığı versen mesela daha iyi olmazmı?

6. 11 Nisan 2009
  7. miss12

miss12 aşkların♥en♥güzeli♥KAYRA Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaten hepsi kaçak.. trde sağlık bakanlıgı izni yok. haliyle türkçe yazıda yok . güvenilir eczane güvenilir yermi belli deil aslıda çünkü hiçbirinin nerden çıktıgı belli değil. ben zaten bırakmıştım ama sonuçt kaç ay kullandık yani :KK43:( doktorda zaten kaçak bunlar demişti

8. 11 Nisan 2009
  9. emelyucel

emelyucel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Ben zınco kullanıyom gaz ıÇın

10. 11 Nisan 2009
  11. EU2

EU2 Guest

Star Haber'de Uğur DÜNDAR, gaz ilaçlarının kolon kanserine sebebiyet verdiğini söylemişti. O dediyse inanırım ben...
    Arkadaşlar bence bu ilaçların hiçbirini kullanmamalıyız. Nasılsa ebediyen gazlı kalmayacaklar.

12. 11 Nisan 2009
  13. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    metsil vermişti doktorumuz biraz kullandım ama sonra bıraktım hemen.sab simplex alıcaktım kiii bu haber üzzerine almaktan vazgeçtim iyiki almamısım.kendim hergün 2 koca bardak rezene içiyorum.bazen faydası olmuyor ama.

14. 12 Nisan 2009
  15. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    her ne kadar bitkisel deselerde ilaç ilaçtır deyip,mümkün olduğu kadra kullanmadım gaz ilacı.sadece metsil almıştık,2-3 kez kullandım o kadar.zaten ben kızım gazdan kıvranıyorsa hemen altını açıp bacaklarını kaldırıyordum.ya gazını çıkarıyordu,ya da hem ee sini yapıyordu hem gaz çıkarıyordu.bir de arada sırada 20 ml rezene veriyordum o kadar.çok şükür benim kızımın çok gaz problemi olmadı.şimdide çok yok.olursa da dediğim yöntemlerle hallediyorum çok şükür :nazar: tavsiye ederim

16. 12 Nisan 2009
  17. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben oğlumda da çok fazla gaz problemi yaşamadı şükür, şimdide neredeyse hiç kalmadı diyebilirim o yüzden fazla ilaç kullanmadık, sadece zinco önerdi doktorum onunda daha bir kutusu bitti şimdi ikinci kutudayız heralde bu son olur çünkü çok çok gerekli olmadıkça kullanmıyoruz

18. 12 Nisan 2009
  19. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sab simplexi bende kullandım ben önce zinco ile başladım çok gazlıydı benim kaan oğlan sonra metsil almış eczaneden eşim oda kar etmedi bir arkadaşım bu ilacı kullanıyormuş sab simplexi o verdi bizimkilerin hoşuna gitti bayğıda rahatlatıyor sakinleştiriyordu eşim ikinciyide aldı ama ban bunu veren arkadaşın eşide doktor diş doktoru ama bilinçli insanlar sonuçta..ha birde şurup vardı adını hatırlıyamıyorum oda yabancı bir ilaçtı 2 ay kullandık şöyle bakınca çok ilaç değiştirmişiz ama hepisnden az kullandım bir sabı ikinciyi almıştık onunda yarısı duruyor 2 ay içinde kestik gazları kalmadı zaten..
    benim verdiğim zaman çıksaydı bu haberler hiç vermezdim..
    Allahtan oğluşların çabuk kesildi gaz sorunları..çocuklarımız Allaha emanet yani..