sabah sabah sinir oldum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Size olayi kisaca anlatayim, biraz da oncesini...Isyerinde bizim yemek cikiyor, gecen ben yemege gitmedim disardan ismarladim, sonra baktim ofisteki masada 2 bayan oturuyor yine bizim ofisten, onlar da ismarlamis yiyorlar, gittim surasi bossa ben de burda yiyim dedim, gel gel dediler oturdum. Kadinin bitanesi karsisindakiyle konusuyor ve ben yokmusum gibi davraniyor, ona soruyor sundan ye sundan ister misin falan filan bana yok...Sonra kalkti meyve sulari varmis doldurdu geldi arkadasiyla kendisine, arkadasi da sen de icer misin dedi, o da aa pardon ben sormadim falan dedi...Yok dedim zaten icmezdim de sonra bunlar ben yokmusum gibi yemeklerini yediler birguzel. Sonucta ikisiyle de ayni bolumde calisiyoruz hergun dipdeyiz...

Sonra bigun ben ofisin disinda bi yer var oturup dinlenmek icin, orda oturuyordum bu bayan yine geldi basladi selam dahi vermeden oturdu ve yuzume dahi bakmadi...

Yasca da benden buyuk, ben de dusundum ki ya beni kale almiyor ya da yabanci gibi gordugu icin bu sekilde davraniyor, ok ben de bundan sonra tanimam dedim...

Bu sabah ta ben lavabodayim, kapidan girdi gunaydin dedi, gunaydin dedim. Sonra sen neden bakip geciyorsun illa bizim mi gunaydin dememiz lazim dedi damdan duser gibi...Oyle sinirlendim ki boyle 2-3 saniye sessiz kaldim, sonra ha? dedi...Ben de o sinirle valla sabah sabah boyle bi soruya cevap veremicem dedim ciktim gittim. Cok sey soylerdim de ugrasmak, tartismaya girmek istemedim.

Ya sen hem gormezden gel gel ondan sonra gel bi de pat diye saygisizca laflar et...Insanlar kendilerine donup bakmiyorlar ki acaba ben herkesle konusup selam verirken sana neden oyleyim bi dusun di mi once...

2. 25 Eylül 2008
  3. hamarat-bayan

hamarat-bayan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aaayyy cnm böyle dengesiz tipler heryerde var sakın fazla kafana takma değmez inan bana, ii yapmışsın o sana nasıl davrandıysa sense ona aynı şekilde davranmışsın.ben senin yerinde olsam bundan sonra onu gördüğümde, gözünün içine bakabaka,herkezin duyacağı şekilde günaydın derim.Aman... böylelerini hiç önemseme,kafana takman bile önemsemektir inan bana...

4. 25 Eylül 2008

5. ya bu ortayas bayanlar burdaki deli edecek beni, benle ne alip veremedikleri var bilmiyorum, insan biraz olgunluk gosterir...

6. 25 Eylül 2008
  7. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    bizim burdada var böyle bir hanım.başta çok üzülüyordum selam versende almıyodu bende onun kartlarıyla oynuyorum geçerken o lafatıyo bana atarsa cevap veriyorum atmazsa hiiiiiç umurumda olmaz.insanlarla uğraşılmıyo canm boşver kaale almaya değmezki...

8. 25 Eylül 2008
  9. chiglet

chiglet 2 çiçek annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ohooooo bizim iş yerinde öyle dengesizlerden o kadar çokki hiç takmam bile, boşver sonuçta oda benim gibi orada çalışan biri kimsenin rızkını başkası vermiyor ben neysem oda odur, boşver takma kafana relax olki o sinirden beni muhatapa almıyor diye kendini yesin .

10. 25 Eylül 2008
  11. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    İş arkadaşlarımızı maalesef biz seçmiyoruz, çift kişilikli, sorunlu, kompleksli insanlarla maalesef aynı çatı altında çalışmak zorundayız seninle muhabbet eder arkasını döner seni tanımıyor gibi davranır ertesi gün selam vermez, sen sadece onu sorunlarıyla baş başa bırak o yokmuş gibi davran boşveeeer be canım.......

12. 25 Eylül 2008
  13. haklısınız takmamak lazim da ben bunlarin saygisizligina kiziyorum, yasca onlardan kucugum diye cocuk gibi hesap sorma hakkini kim veriyor ki bunlara...Bence bu konusma tarzi da seviyelerini gosteriyor...

14. 25 Eylül 2008
  15. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Her yerde var canım böyleleri Kendini nedense değerli görürler. Boşver en iyisini yapmışsın. Bunlara anladıkları dilden konuşmak gerek

16. 25 Eylül 2008
  17. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    aslında şu anlattıkların hiç büyütülüp dert edilecek şeyler değil bence.
    sen kendi açından anlatmışsın ama bi de onlara sorsak acaba ne derlerdi senin hakkında?
    bu işler böyledir cunku
    elektrik meselesi
    evet yemek mevzuunda bi nebze haklı olabilirsin
    sonucta 7 yabancı dahi olsa göz hakkı denen birşey var, ikram edilmeli.
    peki sen onlara ikram ettin mi?
    "kızlar canınızın istedigi birşey olursa buyurun alabilirsiniz" dedin mi?
    tek taraflı düşünmemek lazım öyle değil mi?

bazı mevzuların biraz da senden kaynaklandıgını düşünüyorum.
    mesela şöyle düşün
    onca zamandır forumdayiz
    şöyle izah edeyim devamını;
    mesela sohbet odası var diyelim bigün geldim daldım içeriye
    forumdan bi kaç arkadaş var
    hepsi ile selamlaşır seni es geçerdim büyük ihtimal
    cunku senden bu yönde bi elektrik yada sıcaklık alamıyorum fisfisfis
    sen de muhtemelen ilk adımı benden bekleyeceginden susacaksın biz muhabbet ederken izleyeceksin
    yani arkadaş olmak bişeyleri paylaşmak adına adım atmayacaksın
    reelde de böyle oldugun için insanlar cekiniyo olabilirler, ilk adımı bi kere de senin atmanı isteyebilirler
    aynı durum benim başıma gelseydi yüzsüzlük yapardım
    herkese selam verip beni es geçseydin "şşşttt artiz gelecek bana selam yok mu? şakkıdı" der tanışıp kaynaşma sinyalleri verirdim.

bizler genellikle empati yetenegi zayıf insanlarız
    bakış açımızı hep egolarımızı pohpohlayan pencereden cizeriz
    o yüzden herkes haksız biz haklıyızdır
    aslında bi öğrenebilsek başkalarından beklemeden "selam, günaydın, iyi akşamlar, gelsene, merhaba" demeyi, işte o zaman herşey istedigimiz gibi olmaya başlayacaktır:içelim:

bu beraberinde hayat sevinci getirir, mutluluk getirir, özgüven getirir... :lepi:

18. 25 Eylül 2008
  19. Anlamadığım sey neden yasini basini almis kadinlar, olgun olacaklari yerde neden hep benle ugrasiyorlar habire ignelemeye calisiyorlar....Ayni yastaki erkekler hic boyle degil cok babacanlar ama kadinlarda sanki bi dusmanlik var anlamiyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.