Sabah sabah

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yesilim tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

23 Mart 2007
    Konu Sahibi : yesilim
  1. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    alışmışlar alkışlamaya alıştırmışlar..bas bas bağırıyor bulaşıkları bulaşık makinesinde yıııkaayınnn.yırtınıyor çok su gidiyor..aman ha...herkesin bulaşık makinası varda suuyuu az kullanııınn.sen bağır bakalım ben ıspanağı onlarca kere yıkarım,pirinci,salata malzemelerini,temizlik,çamaşır,bol susuz olurmu...bu gariban halkmı bitirdi onca suyu.sen bitirenlere bağır bağırda al boyunun ölçüsünü bulursun şak şakları.bağırıyor gene çocuk doğurmayın zırt pırt doğurmayın diyorum...olur öğrettilerde..biri diyor dinen yasak,öbürü serbest çık işin içinden..korunmuyorsa almayın koynunuza kocanızııı ..çığırıyor gene..
    sen cızcıbıldak çık sabah sabah bol işve,bol cilve.adam zor yapıyor akşamı
    zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış ya(atasözü)
    zengin sabaha kadar o bar senin bu bar onun dolaşsın.fakir sabah ekranında kalmış aklı,karısıyla oynaşmak ister.kadın korunmuyor diye istemesin,hayda bir sürü saldıray daha türesin etrafa dökülsün...öğütlerine bayıldığımın ablası örnek abla yarı yaşın sevgiliyle öğüt ha...şak şakçılık ha yok ya hiç güleceğim yoktu valla..
    az az seyrederim her proğramı yalan yok çünkü malzeme çok..onlar olmasa biz neye güleceğiz ay çatladım gülmekten sabah sabah...şöyle dolaşayım kanalları

iyi hafta sonları dileği ile:çiçek: :enbuyukkk:

2. 23 Mart 2007
  3. aslican

aslican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    agzına saglık ne güzel anlatmıssın canım benim...

4. 23 Mart 2007
  5. ffcamdankalp

ffcamdankalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yeşilim inan ekran gözümün önünde canlandı, bir eli belinde bir elinde kağıtlar boşlukta elini sallaya sallaya, attırıyor ablam... aslında oda biliyorda halk istiyor diye yapıyor, hangi halksa bu bende anlamadım.
    kalemine sağlık, bu sabahta seninle bu vesileyle buluştuk..
    sevgiler..

6. 23 Mart 2007
  7. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Yeşilim yazdıklarına hak vermiyor değilim çoğu sözüne katılıyorum bahsettiğin kişidende hiç hazetmem ama birde diğer taraftan baktığında bu kişi pek çok kişiye elinden geldiğince yardım elini uzatmıyormu?

8. 23 Mart 2007
  9. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    mesureciğim aynısını arkadaşım aradı hatırlattı..sağolsun bir çoğu vesile oluyorlar..ancak inan canım o imkanlar sende bende olsa daha neler yaparız
    burada hangi birini yazayımki..bende biliyorum yapılanları.ama esas yapılmıyanları
    biliyorum şimdi yapılanlar göz boyamadan başka bir şey değil bak sen bile gelip bana soruyorsun...:):)

10. 23 Mart 2007
  11. EU1

EU1 Guest

valla sonuna kadar haklısın da bana göre az bile söylemişsin...ben daha ağır konuşurdum ama neyse kalsın şimdi.:kızgın:

12. 23 Mart 2007
  13. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım soruyorum çünkü bende seyretmediğim için emin olamadım ama dediğin gibi bizde o imkanlar olsa neler yapmayız.

14. 23 Mart 2007
  15. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    minerva burada ancak bukadar sınırı olmalı diye düşünüyorum sen anladın:):)
    mesure biliyorum aynı düşünüyoruz.seyredelim az az bilelim neler dönüyor ekranda dimi ama:):)

16. 23 Mart 2007
  17. EU1

EU1 Guest

Yesilim ablam o kadar güzel özetlemissin ki,televizyon"a cikip bu doktor"un imkani su sirket"in malini dagitmak kolay,benim arkamdada o kadar reklamini yaptiracak kurulus olsa bende dagitirim...o reklamini yapiyor,bu iyilik perilicesi seciliyor,halkin gözünü boyamak kolay,ama halka gercekten birseyler verebilmek,örnek olabilmek zor...karni tok,teknoloji"nin imkanlari elinin altinda,tv"de nasihat,evde rahat...tesekkürler...

18. 23 Mart 2007
  19. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım yağmurcuğum hemen gelip yorum yazmışsın sağol tatlım.içimiz ne kadar dolu değilmi daha neler geçiyordu içimden ama bu kadar yeter.