sabah yola cıkıyorum cok endişeliyim

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve skyeed tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : skyeed
  1. skyeed

skyeed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar içim fena cok endişeliyim bebişimi bırakıcam başıma neler gelcek bi haber nolcak ne bitcek.bide termessosun yazılarını okudukca fena oldum sabah 9 da hastanedeyim kontrol ve tahliler var..dua edin sans dileyin nolur yolculuk vakti geldiğinde anladım daha pır pır oldu iiçim kimbilir ameliyat zamanı gelince nasıl olcam.
    yanıma 2 takım pijama terlik rahat bikaç tshirt aldım malatyaya inince doktora sorup bi sürü krem alcam morluklar cabuk gecsin diye elimden geleni yapıcam birazdan duşumu alıp son temizliklerimi yapcam bişe sorcam ameliyata girerken iç çamasırlar kalıyo mu ? yoksa sadece elbisemi giyiliyo ?

2. 28 Eylül 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm önecelikle heycanlanman gayet nomal ben amlyt önlügünü giydigim annn ve amlythanedeyken amlyt olmaktan vazgececektimm:)yani son ana kadar acaba olmasammı diyor insan..merak etme herşey sorunsuzca gececekk..herkeisn bünyesi bir olmuyor temessosun bünyesiii narin bi bünye..mesela benimde bünyem narindir ama amlyttan en ufakkkk zorluk çekmedimm.hiç morlugum yoktu..yüzüm çok az şiştiii..amlyt oldugumun gecesi ve ondan sonra 2 gün başım ve dişim agrıdı ilaç alınca geçtii..amlyta girerken yeşil önlük giyceksinnnn içinde sadece külot olcak sütyenini çıkartcaksın...hastahane içinnn ve ondan sonraki kıyafetlerin için önden düğmeli yada yakası çok geniş kıyafetler götür keisnlikle yakası dar olan şeyleir giyemessin...hastahanede herşey var kantin restaurant ineternettt..kantinin içinde internet var ordan kk ya girrrr:)canında sıkılmaz okdr çok estetik olan kişiyi görceksin gerçekten kardeş giib oluyor insan ordakilerle..inanırmısınız benim yan odamda yatan erkek bi hasta vardı estetik olmuştuuu gecenlerde malatyada marketteyken gördüüüü hal hatır sordukk o günlere gittim inann nerdeyse bi sene geçmesine ragmen insan unutmuyor ordaki yüzleriii simaları:)
    ben sadece amlyt günüüü sabah alıncaktımm ögleden sonraya kaldı amltım işte ozman çok heycanlandımm:)oda normal yanii:)emin olki amlyttan sonra çok agrında olsa cnmmm en fazla 3 gün çekersin..ki sen dogum yapmış bi insansın hep kıyaslarlar dogum yapmak estetigin yanında 1000 katlı daha zor diye:)

4. 28 Eylül 2010
  5. skyeed

skyeed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yakası geniş aldım canım bide en önemlisi yanımda bi arkadaşım olcak refakatçı olarak..kimse olmıcaktı işler iyi gelişti.umarım iyi bi şekilde devam eder.evet normal dogum yaptım bide ufak tefek bi yapım var.sabah ilk beni alırlar umarım ameliyata.
    sizi öpüyorum dusa gircem..
    yarın hastaneden girerim nete.

6. 28 Eylül 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    oooooo süper ozman cnm hemde normal dogum yapmışsınn bu amlyt senin için çocuk oyuncagı cidden:)içini rahatlatmak için dmeiyorum gerçekten öyle:)Ayrıca arkadaşın gelmeisnede ayrıca sevindim:)
    hadi kolay gelsin..haberdar et bizi kendinden:)allaha emint ol:)

8. 28 Eylül 2010
  9. moonshine76

moonshine76 sabirsiz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardimcin olsun, yolun acik olsun. Güzel sonuclarla dönmeni diliyorum ...

10. 28 Eylül 2010
  11. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de yarın ameliyat oluyorum, çok korkuyorum ya bir türlü sakinleşemiyorum, daha önce sezeryan olmuştum ama o zaman bu kadar paniklememiştim, offffffff offfffffffffff umarım ikimizinde kazasız belasız geçer. Ne olur bize dua edin kızlar :KK43:(((((

12. 28 Eylül 2010
  13. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şimdiden geçmiş olsun kızlar, umarım herşey istediğiniz gibi olur. biliyorum zor ama sakin olmaya çalışın. o masaya yattıktan sonra bitiyo herşey ve zaman da çok çok çabuk geçiyo. Allah yardımcınız olsun..

14. 28 Eylül 2010
  15. AmyLeee

AmyLeee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Korkulacak bişe yok gerçekten ben de geçen sene 29 eylülde ameliyat olmuştum.Ne kadar korkma desem de seni rahatlatmaz sanırım ama ameliyattan çıktığında hak vereceksin bize.Bende hiç morarma olmamıştı annem sürekli buz koyduğu için.Ayrıca hiç ağrım olmadı,ağrı kesici bile almadım.Umarım sorunsuz atlatırsın sende.Şimdiden geçmiş olsun..

16. 29 Eylül 2010
  17. meryemtepe

meryemtepe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canımmm, Allah yardımcın olsun rahat ol streste yapma bak bir sürü arkadaşımız oldu estetik, sonucu düşün mutlu olacağını düşün bol bol dua et... Allah yardımcın olsun inşallah en basit şekilde geçirirsin bizde senden haber bekliyor olacağız....

18. 29 Eylül 2010
  19. AskAsk

AskAsk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım Allah yardımcın olsun inş. hersey gönlünce olur ve en kısa sürede evine dönersin inş.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.