sabaha kadar uyuyan kizima birseyler oldu!!

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve nilim tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nilim
  1. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    kizim 10 aylik gece en gec 20.30 da yatar sabah 7.30 - 8.30 arasi uyanir gecede aralarda en fazla 2-3 kez kalkar biraz emer uyurdu ama nolduysa 1 haftadir 2-3 gunde bir gece 02.00 03.00 gibi uyaniyor bidaha uyuyamiyor uyumak istiyor gibi ama bir turlu uyuyamiyor odasi ayri basinda bekliyorum tam uyudu diyorum kapidan cikiyorum tam yataga yatiyorum basliyor aglamaya bikmadan usanmadan yatiriyorum yerine pispisliyorum poposuna hafif hafif vurarak uykuya daliyor normalde naptiysam uyutamiyorum, dun gece kabus gibiydi gece 9 da zor uyudu bende 1'e dogru yattim uyumam zaten 1 saati bulur tam uyuyacagim 02.00 de uyandi 3 e kadar uyutmayi denedim odasinda olmadi bizim odamiza aldim oturdu yatagin icinde hep yatiyor kalkiyor yuvarlaniyor cildirmak uzereydim saaat 4 oldu uyku yok cocukta ben sizip kalmisim yatakta baktim agliyor oturmus yanima saat 5 i geciyordu emzigini verdim agzina odasina goturdum yatirdim hemen uyudu sabah 7 de uyandi napacagimi bilmiyorum neden boyle oluyor acaba basina boyle bisey gelmis tecrubeli annelerden yardim istiyorum hasta olabilirmi kizim disten olabilir diye dusundum ama kizimin 6 disi var onlar cikarken hic gece problemimiz olmamamisti biraz uzun oldu okuyan herkese tesekkurler..

2. 9 Ağustos 2010
  3. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim oğlumda bu sıralar böyle gece asla uyanmazdı şimdi uyanıyo sabahta saat 5:30 da ayaktayız hiç birşeyu yemiyor biberonu mamayı bıraktı yemek istemiyor.bende dişten şüphelndim 5.dişimiz çıktı sanırım diğeri çıkıyo çünkü saçlarını çekiyor stresli oldukça havalarda çok sıcak sanırım bundaN

4. 9 Ağustos 2010
  5. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    sorma canim ya yemekte zor yediriyorum agzinda tutuyor hep 1 saati buluyor bir ogunumuz

6. 9 Ağustos 2010
  7. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kulağında iltihap olabilir ondan uyuyamıyodur bence bi doktora göstermenizde fayda var bizde şu an atlatmaya uğraşıyoruz 3. oldu bu ve bu kez ateş yaptı önceden olmamıştı ilk olduğunda aynı anlattığınız gibi uyuyamama sorunu yaşadık yatırıyodum uyanıyodu başka yere geçince susuyodu ama uyumuyodu

8. 9 Ağustos 2010
  9. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    gecen ay kontrolumuz vardi kulaklarina falan bakmislardi bisey yoktu ama tekrar gotururum artik haftada 2 kere yapiyor mutlaka

10. 9 Ağustos 2010
  11. NakrEdusA

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bizde 1 hafta önce kontrol olduğunda bişeyi yoktu 3 gün sonra çıktı bu ara çok salgın sıcaktan mikroplar hemen etkiliyomuş bebekleri malesef

12. 9 Ağustos 2010
  13. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    valla bizim burasi soguk cok asiri sicak olmadi hic kontrole gotururum artik yine baksinlar bi

14. 9 Ağustos 2010
  15. NakrEdusA

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah bişeyi yoktur çabuk düzelir durumunuz

16. 9 Ağustos 2010
  17. nilim