sabahları mıdem hafıf bulanıyor

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve senem1 tarafından 13 Kasım 2010 başlatılmıştır.

13 Kasım 2010
    Konu Sahibi : senem1
  1. senem1

senem1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar,

yaklasık 5 haftalık hamıleyım yalnız mıde bulantım cok olmuyor hafıf oluyor,aldıgım bılgıye gore mıde bulantısı olması saglıklı gebelıgın ısaretıymıs,bende hafıf olması sorun oldugu anlamına gelmez dımı yada daha bulantılar ıcın erkenmıdır?gecen hafta doktora gıttıgımde beta hch 402,40 çıktı doktor normal dedı ama kafama takıldı

2. 13 Kasım 2010
  3. ebushhh

ebushhh Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hamilelik belirtileri kişiye göre değişiyor bende 4 haftalık hamileyim benim aşırı mide bulantım oluyor. ama yengemde mesela çok az oluyordu ama onunda sürekli tansiyonu düşüyordu. aarada bi bayılıyordu. annemdede ilkinde çok olmuş ikincisinde hiç mide bulantısı olmamış.

4. 13 Kasım 2010
  5. palette

palette "El-Hafız" isminle koru.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    cnm kişiden kişiye değişen birşey bu... çoğu insan 6-7 haftadan önce erken diyo bulantlar için ama birçoğu da çok erken dönemde mide bulantılarının başladığını söylüo... hiç mide bulantısı yaşamayıp sağlıklı gebelik geçiren insanlar da çokca mevcut

6. 15 Kasım 2010
  7. anqelx

anqelx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benımde hıc mıde bulantsı olmadı bebegım cınsıyetı erkek oldugu ıcınmı acaba?

benımde aşerme donemem yok herzaman aserıyorum bende:KK70:

8. 16 Kasım 2010
  9. rabia01

rabia01 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    8.856
    Ödül Puanları:
    238
    benimde hic bulantim olmadi ama ikili teste bebisim cok saglikli cikti bünyeyle alakali diye düsünüyorum

10. 16 Kasım 2010
  11. defesen

defesen Herseyi cok dert ediyor.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba, bulantin olmamasi kotuye isaret degil. Ben hcbir belirti gostermedigim icin 9-10. haftalarda ogrendim hamile oldugumu. O da doktora baska sebepten gitmistim:)
    Icin rahat olsun, cok sanslisin.Herkeste farkli sekilde kendini belli ediyor:)

12. 19 Kasım 2010
  13. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    benimde erken bulantılarım hiç olmadı...3. aydan sonra aç kaldığım zaman uyanıp bişeyler yemezsem eğer inanılmaz safra kusuyorum ve o günüm öyle geçiyo.. onun için kızlar karnınız açıkmadan yemek yemelisiniz en azından 4. aydan sonra sürekli acıkıyo insan.. yoksa günüm kabus geçiyo 3 kere yaşadım feci bişey..

14. 19 Kasım 2010
  15. MeLeKzuzum

MeLeKzuzum Kuzum kollarımda:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benimde 1 hafta öncesine kadar aşırı bulantım vardı.şimdi azaldı bende tedirgin oldum dün acile gittim halen duruyo pıt pıt kuzum :)

16. 21 Kasım 2010
  17. senem1

senem1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar,

malesef bebegımı kaybettım:KK43: 1 hafta oncesıne kadar hersey normaldı dusuk onleyıcı olarak aşı bıle oldım,ama arıfe gunu beklemedııgm kanma ıle kurtaj oldum.bebek olmus.bu benım ıkıncı dusugum canım cok sıkkın moralım bozuk kendımı hıc ıyı hıssetmıyorum,hep 5-6 haftalıkken dusuyor. 3 ay oncesınden aspırınde kullandım ama fayda etmedı doktor bu hafta sonu kan testı yapacak ucuncude boyle olursa psıkolojım daha da bozulacak cok korkuyorum.

18. 25 Kasım 2010
  19. mediiii

mediiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar enım çok fazla miğdem bulanıoo ama adetıme daha 10 gun var çook sabırsızım acaa test yapsam çıkar mı???