Sabır... Bi bakıverin kızlar :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve derinimm tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : derinimm
  1. derinimm

derinimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bilenleriniz vardır bir sevgilim vardı ayrıydık yeni barıştık barışalı 1 hafta olacak.. Ama yine sabrımı sınıyor.. Çok ilgisiz.. 7 ay ayrıydık yeni barıştık çok ilgili olması gerekmez mi daha çok üstüme düşmesi? Ama aksine eskisinden çok daha kötü.. Karışmıyor bana hiç eskiden çok karışırdı çok kıskanırdı şimdi bütün gün konuşmuyoruz bile ne yaptığım umrunda değil.. Mesajlaşmak istemiyor ona sözüm yok benide sıkıyor her an elimde ne o öyle.. Ama hiç ilgilenmiyor sorun orda :gitme: Bütün gün birbirimizden habersizsiz geceleri yarım saat falan konuşuyoruz boş boş konulardan sonra uykum geldi deyip yatıyor.. Beni sevmese kesinlikle dönmezdi bunu biliyorum seviyor ama yeterli değil.. Sigaradan nefret eden bi insandı hiç beklemezdim demin aradım ne yapıyorsun diye sigara içtiğini söyledi.. İçme yakışıyor mu sana şaşırttın beni dedim yakışır yakışır dedi ukala bi şekilde çok sinirlendim arkadaşlarının yanında bide.. Sonra neyse hadi ben kapatıyorum görüşürüz dedi sinirden hiçbişey söyleyemedim kapattım telefonu.. Allahım bi öyle oluyor bi böyle kendinden mi emin değil acaba diye düşünüyorum bazen üstünede gitmek istemiyorum ama eski günlerimizi istiyorum yine bi şans vermişken yeniden herşeyi başa sarmak istemiyorum bu sefer direniyorumki belki zamanla herşey düzelir yine eskisi gibi oluruz diye mafoldumben Öyle değişmiş ki tanıyamıyorum onu bu yine bir ayrılık istemiyorum.. Benim yapabileceğim birşeyler vardır belki düzelmesi için.. Çok seviyorum kızlar ne yapıcam kızlar akıl verin bana :2:

2. 3 Ağustos 2010
  3. pissy

pissy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    canım siz ayrılmadan önce ilişkiden sen ona çektirmişmiydin? nebileyim üzmüşmüydün?

4. 3 Ağustos 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    cok sevdiğine eminim demişsin ama madem seviyordu neden ayrıldınız yani sen mi o mu ama anlattıgın kadarıyla sıkılmıs bunalmıs bir erkek gördüm

6. 3 Ağustos 2010
  7. derinimm

derinimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha çok o çektirdi bana ama bende bi zamnlar ona çok soğuktum üzmüştüm onu.. ama sonra herşey düzelmişti aramız iyiyken o bozdu birden herşeyi ve ayrıldık.. o zamanlar soğuduğu için ayrılmıştık ama şimdi yeniden başlamak istedi sevdiğini söylüyor yoksa neden başlasın tekrar.. yeniden sıkılması için çok erken değil mi?

8. 3 Ağustos 2010
  9. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    seni özlemiş sanırım ama sevmiyor gibi geldi bana özlemiş geri dönmüş belkide boşluktan geri dönmüş

10. 3 Ağustos 2010
  11. derinimm

derinimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya daha dün gece çok sevdiğini çok özlediğini söylüyordu bi öyle bi böyle.. sevmese böyle olmaz biliyorum ama sevincede böyle olmuyordu işte.. of ne biliyim moralim çok bozuk kafam allak bullak oldu böyle devam ederse biter zaten yine..

12. 3 Ağustos 2010
  13. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ya zaten ayrılıp barısınca bi ayara girmiyor otur konus bakalım ayrılmak mı istiyorsun diye uzulme cnm

14. 3 Ağustos 2010
  15. pissy

pissy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    sen senle nede sensiz durumu olabilir mi acaba

16. 3 Ağustos 2010
  17. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen mi ayrılmıştın erkek arkadaşından yoksa o mu?
    kim barışmak istedi?
    bence zamana bırak birden düzelmez ki.

18. 3 Ağustos 2010
  19. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    cnm seni üzmek istemem ama bi abla nasihatı vereyim sana biten bir ilişki eskisi gibi olmaz bir daha tecrübelerle sabittir:KK43: