Sabırsız mucizemi bugün öğrendik ki H A M İ L E Y İ M !

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Starimu tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Starimu
  1. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    :nazar:

İnanması güç , hakkaten bir gün ben de bu satırları yazar mıyım , yazarken neler hissederim kim bilir derken Rabbim bana da nasip etti .
    Neden sabırsız , çünkü reglim başladı , ağrılarım vardı . klasik regl öncesi açık kırmızı akıntı şeklinde gelince önce dünya başıma yıkıldı . Sonra bir akrabamız aklıma geldi , o da test gününe hem de 2 gün kala bariz bir şekilde regl olmuştu , artık tamam olmadı bu iş derken test günü usulen testini yaptırdı ve mucize ikizlerini dünyaya getirmişti .
    Sesli sesli " niye ya niye yaa " diye ağlarken bir yandan akrabam Seda aklıma geliyordu kendimi daha fazla yıpratmamak için , ne de olsa daha kesin bir şey yoktu ortada ama bir yandan da beynimde hep şu soru çınlıyordu " ya değilse , ya BEN üstüne görmemişsem " ..

Tedavi boyunca hep iyimser oldum elimde değildi sanki kesinlikle olacak bu kez , ve ben gün tamamlıyormuşum gibi geliyordu . transferden sonraki ilk 2-3 gün yine çok umutluyum , sonraki 1 hafta belirsiz hisler yaşadım . 1-2 gündürse tuhaf iç sıkıntılarım vardı . belki eski tecrübelerim beni sıkıştırıyordu belki de halen kullanmakta olduğum horman bant ve fitilleri diyordum . Tek rahatladığım zamanlar elimi karnıma koyup varlıklarını hissetmeye çalıştığım , o şekilde onlarla konuştuğum ve dua ettiğim zamanlardı ..
    Bugün ikiz kızlarımı gördüm rüyamda , eşimde uçsuz bucaksız bembeyaz kar örüntüsü görmüş . hep hayra yorduk ve çok sevindik . Sonrasında sevincimiz bir süre gölgelendiyse de hep dua ettim , hatta belki de tedavim süresince en çok bugün dua ettim sanırım :)
    " Başıma gelen ve benim kötü olarak algıladığım/gördüğüm herşeyin arkası bir mutlulukla aydınlandı . Yine benzer bir şey olacak ve Rabbim sen bugün de benim yüzüm gldüreceksin , buna inancım sonsuz " diye dua ettim , karşılığını aldım şükürler olsun .
    Bir arkadaşım vardı , bu mücadeleye başladığım 2005ten beri tanıdığım bir arkadaşım , hep bana " msn listemde birsen - bir ben , bir x , bir y kaldık hamile kalmayan " derdi . Ben de ona " onların hepsi hamile kalacak , sen de kalacaksın ve ben senden sonra yaşayacağım bu mucizeyi " derdim , öyle de oldu .
    Tüm bunları neden mi yazıyorum ????
    Benim gibi umudunu yitirmiş , yada " aman herkese olur da bana olmaz " diyenler varsa onların -naçizane- umudu olmak için yazıyorum .
    Bu benim 4. denememdi , deneme sayısı arttıkça tedaviler - alınan olumsuz sonuçlar daha da yıpratır maalesef . Kimsenin umudunu yitirmemesini diliyorum . Hakikaten herşeyin bir zamanı var ve o zaman gelmeden hiçbirşey olmuyor ..
    Umarım sizler benim kadar beklemez , yorulmaz ve en yakın zamanda , sağlıcakla alırsınız olumlu sonuçlarınızı ve koklarsınız mucizelerinizi .
    Allah hepimizin yardımcısı olsun , yanında olsun , sabır-maddi/manevi güç-inanç ve umut versin ... :nazar:

sevgilerimle

2. 23 Kasım 2008
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    cok sevindim canim Allah kucagina almayida nasip etsin..kac cikti kan degerin??

4. 23 Kasım 2008
  5. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı olsun inşallah sağlıcakla kucağına alırsın allah o günleri bizede nasıp eder inşallah

6. 23 Kasım 2008
  7. Starimu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim canım a.s.. . 207 çıktı değerim

:nazar:

Son düzenleme: 23 Kasım 2008
  8. 23 Kasım 2008
  9. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederim allah kucağına alıp sevdiğin günler yaşatsın. sağlıklı bir hamilelik geçirirsin umarım.

10. 23 Kasım 2008
  11. Starimu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım . Teşekkür ederim a.s..
    Olacak , Allahın izniyle , yeter ki bu yolda ilerlemeye , kendinize ve O'na inanmaya devam edin . Bedeninizi ve ruhunuzu tamamen hazırlayınca oluyor sanırım ..
    çünkü benim deiğer denemelerimde kendimi çok hazırlamamıştım sanırım , yani " acaba biraz daha beklemeli miyim , acele mi ediyorum tedavi için- annelik için ?? " derdim . Bu kez öyle hislerim olmadı Allaha şükür ve çok çok istedim .Eminim sizler de diyorsunuz " sanki biz istemiyor muyuz " diye .Bazen istediğimizi sanıyoruz , tüm gücümüzü enerjimizi vermiyoruz istediğimiz şeye ya da doğru zaman olmuyor . tabiatta herşeyin bir uyumu var bir dengesi ve herşeyin bir zamanı , O'nun da bir bildiği .. Biraz sabırla olacağına inanıyorum ben kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme: 23 Kasım 2008
  12. 23 Kasım 2008
  13. Starimu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Amin , çok teşekkür ederim a.s..
    İnşallah dileyen , isteyen herkes yaşasın o günleri ...

14. 23 Kasım 2008
  15. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

tebrikler allah tamamınada erdirsin darısı biz isteyenlerinde başına :CüvCüv:KK43:bende herkesin olur benim olmaz diyenlerdenim) 2 negatif sonucum var 3.denememi ocak ayında başlıyacam inşallah bu sfer bebişim benimle kalır :Saruboceq:allah isteyen herkese versin (AMİNNN)

16. 23 Kasım 2008
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım senin adına çok sevindim,rabbim kucagınada almayı nasip eder inşallah...
    benim gibi olmayanlar içinde dua et olurmu şekerim...

18. 23 Kasım 2008
  19. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    selam canım hamişliğini kutluyorum tebrikler ..hayırlısıyla kucağına aldığın güneride görürsün inşşş..:1hug: