Sabit hat olmadan cep telefonu ile bilgisayardan internete girmek?

Konusu 'Sorularınız & Sorunlarınız' forumundadır ve acxix_hatxixralar tarafından 14 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : acxix_hatxixralar
  1. acxix_hatxixralar

acxix_hatxixralar 19.09.2014 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar kuzenim yazlıkta leptobuyla internete bağlanmak istiyor. Sabit hat bağlatmak istemiyorlar bi kaç ay için. Daha önce duymuştum cep telefonunu modem olarak kullanıp internete bağlanıldığını.. Ancak tam bi bilgimiz olmadığından sormak istedim..

Turkcellin aylık paketleri oluyo 30 kontöre falan böyle bişey yapıp leptoptan internete bağlanabilir miyiz diye düşündük ama bi soralım soruşturalım dedik....

Bilgisi olanlar bi el atar mı yardımcı olabilirler mi acaba benneyaptımki

2. 19 Temmuz 2009
  3. deren_su

deren_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aylık 1 gb 30 kontör olması lazım, yalnız çok yavaş olur internet.1 gb kotayıda kısa süre içinde doldurur.

4. 20 Temmuz 2009
  5. superisi_22

superisi_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle telefonunuzun modem özelliği olmalı; bu özelliğin var olduğunu varsayarsak, öncelikle telefonunuzu arabirim bağlantısı yani dku kablosu ile laptopunuza bağlayınız, daha sonra laptopunuza nokia pc suite tarzı telefonunuzun desteklediği arabirim programını laptopunuza yükleyiniz, daha sonra bu programın içerisinde bir buton var "internete bağlan" diye. buraya tıklyarak rahatça bağlanabilirsiniz..

Bende şu anda 6630 ile bağlanıyorum türkcell'in harika kampanyası var müşteri hizmetlerinden bağlantı konusunda destek alabilirsiniz.