sabredemiyorum adetime 1 hafta varrrrrrrrrrr

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve vertigo tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadalşlar merhaba ben birtürlü sabredemiyorum ama herhangi bir test yaptırmaktan da korkuyorum hamile olabileceğim rüyasından uynamak istemiyorum şu an belli değil ama bir tarafımda sürekli ya varsa diyorum bu kadar erken belirti veririmi acaba gerçi ben de sadece bazen kasıklarımda ağrı olyo ama başka belirti yok

2. 26 Nisan 2010
  3. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne oldu canım aşılama mı yapıldı açıklama yazmamışsında

4. 27 Nisan 2010
  5. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım sedece çatlatma iğnesi oldum ve sonra doktor progestan başladı.şu an kasıklarımda çok ağrı ve batma hissi var sanki çimdikleniyo gibi ama başka belirti yok kan versem belli olurmu ki bilmiyorum

6. 29 Nisan 2010
  7. breath

breath Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende sen gibiyim en gec pzrtesi adet olmam gerekio ve ben yine beklemedim gebelik tsti yaptım:KK43:negatif çıktı bilmiorum belki adetten önce oldugu içindir ama hamile değilim sanırım.kafayı yicem yakındaaa

8. 30 Nisan 2010
  9. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    seni o kadar iyi anlıyorumki benim de en son tarih pzt ama aynen ben de dayanamadım ve eşimin bütün karşı gelmelerine rağmen dün kan verdim kanı alan kız da daha çok erken belli olmaz dedi ama yine de baktırdım ve tabi sonuç her zamanki gibi negatif belki belli olmamıştır diye avututyorum krndimi ama adetimin bütün belirtileri pztne kalmaz hastalanırım.ben bir de antidepresan kullanıyorum ve hamile olduğumu öğrenince acil kesmem lazım tek çare dua etmek hayırlıysa bebeklerimiz tutunsun

10. 3 Mayıs 2010
  11. breath

breath Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben hamileyimmmm:)darısı başına

12. 4 Mayıs 2010
  13. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    breath haırlısı olsun canım nasıl hamile kaldın neler yaptın ve pkolu muydun açıklama yaparsan bize umut olursan sevinirim

14. 4 Mayıs 2010
  15. breath

breath Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evt canım pkoluydum ama gecen sene gayri ihtiyari öğrendim pko oldugumu.o zmn bebek istemediğimiz için yasminle beraber glifor kullandım baktım yasmin ve benzeri doğum kontrol ilaçları bnm migrenimi tetikledikçe tetiklio ve kilo veremiyorum doktorumu değiştirdim.zaten bebek istemeye başlamıştık.adetlerimin çok düzenli oldugunu söyleyince doktor zaten sende yumurtlama vardır dedi.folik asite başlattı ve 6 ay olmassa gelin sana değil eşine bakıcaz dedi ben 2.ay hamile kaldım:)darısı sizlerin başına inş.Allah herkese versin.yarın kan testi yaptırıcam kesin sonuç için gerçi iki gebelik testindede 2.çizgi silikti hemen hemen kesin sayılır ama annem güvenemio:)