saç açıcıyla ilgili yardım lütfen...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve xxtalyaxx tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : xxtalyaxx
  1. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.661
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaşlar ben bira fazla tez canlıyım... ve başıma ne geliyorsa bu yüzden geliyor... kuzenim kuaför hafta sonu bize gelip saçlarımı boyuyacaktı... ama ben dayanamadım ve gittim malzemeleri alıp kendim boyadım... sonuç iğrençç:KK43::KK43::KK43: önce açıcıyla saçımı açtım....saçlarım normalde koyu kumral...hani oksijen suyuyla açarlar ya öyle bir renk aldı... fazla tutmaya korktuğumdan yıkadım ... sonrasında fındık kabuğu renginde boyayla boyadım... renk tuttu tutmasınada bana hiç yakışmadı... artık tövbe ettim saçlarımı boyamaya heleki kendim asla!!! şimdi benim merak ettiğim ben doğal saç rengime nasıl kavuşurum... boya hadi bir şekilde akar giderde...onun altındaki orieal nasıl gider yada gitmezmi:S:S:S kuzenimede soramıyorum öldürür beni boyatmaktan vazgeçtim gelme sen dedim.. kız 2 saatlik yoldan gelcekti benim için... yardım ederseniz sevinirim...mafoldumbenmafoldumben

2. 16 Temmuz 2009
  3. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım acıcı dedıgın ne orıel falan mı alıp actın yoksa acıcılı boyalardanmı..ayrıcaa artık kesıp atana kadar dogalına donemessın cunku acılmıss sacını renk pıgmentlerı ölerek acılıo malesfffffffff

4. 16 Temmuz 2009
  5. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    canım saçının eski rengi geri gelmez artık açıcı kullandığın için..yapman gereken şey boyalar içinde kendi saç tonunu bulup boyamak..ama bikaç kere boyaman gerekicek, çünkü altında açıcı olduğu için illaki akıcak..

6. 16 Temmuz 2009
  7. xxtalyaxx

Beğenildi:
    1.661
    Ödül Puanları:
    188
    yorumlar için tşkler oriel kullandım...allahtan saçım uzun kestirmeyi düşünüyordum bir kısmından öyle kurtulurum hiç olmazsa... bu arada benim kendi saç rengim koyu kumral hangi renkli boyayı kullanırsam aynı tonlarda bir renk elde ederim... kataloglardaki renklerle boya sonucu renkler çok farklı çıkıyor çünkü... önrebileceğiniz bir marka ve numarası varmı???

8. 16 Temmuz 2009
  9. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    kesinlikle loreal almanı tavsiye ederim..direkt koyu kumral biraz koyu olabilir..istersen kumrala boya önce..kapatmazsa biraz aktıktan sonra koyu kumral alırsın..palette de iyi bir marka ama en iyisi loreal bildiğim kadarıyla...

10. 16 Temmuz 2009
  11. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    bi de ilk boyadığında gözüne koyu gibi görünebilir ama akıcaktır bir süre soora..o koyuluk kırılıyo canım...

12. 16 Temmuz 2009
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

Bence kestane rengine boyamalısın.....

14. 16 Temmuz 2009
  15. xxtalyaxx

Beğenildi:
    1.661
    Ödül Puanları:
    188
    saolun kızlar haftasonu boyuycam... en azından bikaç gün geçsin üstünden...