Saç bakım yağları -Arıca

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve Lullaby tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Lullaby
  1. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar benim saçlarım bu sene çok döküldü ve koptular
    çok yoğun bir çalışma dönemi geçirdim çalışırkken saç derimi kazıyordum resmen
    o kadar çok saçim dökülüyordu ki sonra yıkayınca ağlıcak gibi oluyordum
    şuan o kadar dökülmüyor hatta dökülmem durdu çünkü artık tatildeyim ve saç diplerimi kaşımıyorum :)
    ama yokolan saçlarımı geri istiyorum

ben de bugün aktardan Arıca diye bi markanın bakım yağını aldım
    içindeki yağları yazayım
    susam
    zeytin
    ceviz
    karanfil
    yılan
    çörekotu
    badem
    defne
    ısırgan
    buğday
    jojoba
    çitlenbik
    mersin

mecitefendinin de vardı ama ondaki yağ çeşidi daha azdı ondan bunu aldım.
    kullanan memnun kalan/kalmayan
    yada başka bi bakım yağını kullanıp da memnun kalan varsa söylerseniz çok sevinirim :)

2. 25 Ekim 2010
  3. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım bugün bende o bakım yagını aldım kulandın mı =)

4. 28 Ekim 2010
  5. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım özelden cevap vermiştim sana o yüzden ben de tekrardan aldım aynı yağdan
    çünkü üstünü inceledim iyice dökülmelere karşı diyor
    mecitefendiye baktım onda kırılmış saçlar için fln diyor benim sorunum kırıklar olmadığından tekrar arıcayı tercih ettim.
    burda tek bi dükkan var bunu satan nerden denk geldiysem :) onu almışım. onlara sordum tekrardan kadın mecitefendi eskiden çok iyiydi artk o kadar değil fln dedi :S:KK70: yeni çıkan ürünler piyasaya tutunmak için kaliteli yaparlar o yüzden yeni ürünlere daha çok güven dedi bana da enteresan ama mantıklı geldi ya da beni yedi bilmiyorum:KK70:
    annem fln yeni marka aldığım için baya haşladı beni ama işe yaradığını düşünüyorum. tabi benimki düşüncede belki başka bişey iyi geldi ona yoruyuorum bilemiyorum o yüzden bu yağı kullanan tüm arkadaşlar yorumlarını buraya belirtirlerse greeneyes canım sen de dahil hepimiz için faydalı olur diye düşünüyorum:)
    ben bu akşam ya da yarın yapıcam karışımı ve kullanıcam yarın sonuçları bildiririm:)

6. 28 Ekim 2010
  7. lifetime

lifetime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bende çok yoğun dökülme sorunu yaşadım vitamin eksikliğinden kaynaklanıyodu benimki saç için olan özel vitaminlerden kullandım bunun yanı sıra barcelino mecitefendi badem yağı bir sürü şey kullandım ama malesef hiç biri saçlarımı geri getirmedi biotin içtikten sonra önlerimde küçük küçük saçlar çıktı benim önler çok açılmıştı ama mecitefendiyi haftalık bakım olarak kullanıyorum yumuşacık yapıyo güzel bi karışım hala kullanıyorum onu

8. 28 Ekim 2010
  9. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    lifetime evet canım genelde yağlar saç köklerimiz yerine sanırım uçlarını onarmak için üretiliyor. benim çok şükür uçlarla problemim yok belime kadar sağlıklılar ama dediğim gibi saç dökülmem çok oldu.
    ben geçen yaz arıca ya bemiks bepanthen evigen karıştırdım hatta sızma iyi kalite zeytinyağı, badem yağı ve susam yağı da ekledim ek olarak daha ve küçük küçük saçlarım çıktı. tabi ben saç derimi kendim kazıyordum yani dışarı etkenler dolayısıyla saç dökülmem vardı. yazın saç derimi kazımayı bırakmıştım bu bakımlarla da kendine geldi biraz da olsa şuan eskisine göre daha gürler tabi tamamen uçlarına kadar gür olması için o minicik saçların uzamasını beklemem gerekicek bu da nerden baksam 2 yıl demek sanırım :) saçlarım belimde de. neyse bugün de arıca ve bepanthen evigen bemiks karışımı yapıp yatıcam iyi geliceğine inanıyorum :))

10. 12 Eylül 2016
  11. soulfly_inflames

soulfly_inflames Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaslar bende arıca saç bakım yağını yeni duydum ...yalnız hıc bır yerde bulamadım...nerde satılıyor...istanbul da